MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu reusesc sa pun poze. nu gasesc adresa url

    Comment


    • apasa pe go advanced si apui pe agrafa aia (atasamente)dupa aia cu brouse cate o poza de la tine din calculator
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • multumesc pentru ajutor
        [ATTACH]105398[/ATTACH] [ATTACH]105399[/ATTACH]

        elvetia, lacul neuchatel
        Last edited by eugenbt; 2 August 2009, 09:42.

        Comment


        • foarte frumos peisajul de relaxare din prima poza tot sa stai sa te relaxez in asa ambient
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • am stat doua zile acolo, la cort. frumos, peisaje minunate, oameni naspa. oricum, in romania gasesti locuri la fel de frumoase.

            Comment


            • Va rog sa nu mai faceti offtopic !!!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • sal baieti .... uite acum sint si eu mai nou pe aici si am si eu un logan MCV 1,6 16v 105 cp din 2008 alb destule modificari pe el nu de alta dar fac toata europa cu el si vreau sa ma simt bine in el ce sa va mai zic e o masina care imi satisface toate dorintele pina acum, astep si eu sugestii de la voi , poate iesim undeva toti prin europa.

                Comment


                • Bine ai venit pe forum.
                  Poate pui si tu niste poze sa o vedem si noi.

                  Comment


                  • MCV aprilie 2008,
                    motor 1.6 16v
                    19.000km

                    MCV aprilie 2008,
                    motor 1.6 16v
                    19.000km
                    albastru mineral
                    Last edited by Bogdan_MM; 13 August 2009, 20:24. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Nu mi se par multi KM pentru 1 an si 4 luni

                      Comment


                      • recensamant

                        MCV - albastru mineral, 7 locuri
                        1.6 16v
                        2008-aprilie

                        Comment


                        • astept sa vad si eu un mcv prestige pe forum. pana acum nu am vazut, sau poate mi-a scapat. sunt tare curios
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Acesta este unul dintre ele acum are 4400 km si merge tare fain.

                            Comment


                            • Originally posted by alindrgn View Post
                              astept sa vad si eu un mcv prestige pe forum. pana acum nu am vazut, sau poate mi-a scapat. sunt tare curios

                              mcv prestige am eu


                              cauta cu 1-2 pagini in urma , am pe acolo cateva poze'...

                              Comment


                              • mcv

                                IULIAN IASI 18 anisori... dragute masini aveti...fiecare dupa buget...

                                A mea deakum este binenteles MCV, laureate de 1,6 16 valve, gri platini, fabricatie octombrie 2008 si pe bord 19522 km... la dotari apar banalitati pentru unii... abs bosch, ac etc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google