MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    multumesc , .......recunosc ca noi ,posesori de Logan MCV suntem o categorie mai aparte ,respecte tuturor.........
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #17
      Chiar asa suntem aparte!

      Comment


      • #18
        Mcv

        Salut sunt nou pe aici şi să trăiesc în Germania.
        My Dacia MCV este un gri cu motor de 1.6 16V.
        În prezent, el 28oookm.

        Comment


        • #19
          Originally posted by blackufo View Post
          multumesc , .......recunosc ca noi ,posesori de Logan MCV suntem o categorie mai aparte ,respecte tuturor.........
          Voi ma?

          Daramite eu. Eu nu m-am suit in Logan berlina decat in locul din spate, si ala era taxi.
          Acum umblu cu un pickup 1.5 dci 85, mai am un Van 1.5 dci dar si un:

          MCV Laureate 5 locuri, Albastru egee, 1.5 dci 70, octombrie 2006, 57000 km, nici o modificare in afara de jantele OZ cu gume 205/55/16 care o ajuta la druim.
          Multa bafta tuturor!

          @MihaitzaMCV - ai incercat la IPSO Ploiesti. Mie in Bucuresti mi-au adus barele pavilion pt. un Clio 3 in 36 de ore?
          Last edited by detail; 14 March 2009, 03:17.

          Comment


          • #20
            logan mcv, 7 locuri, albastru, 1,5 DCI 85 cp, nici o modificare super multumit de masina
            numai bine

            Comment


            • #21
              sal tuturor sunt nou pe aici locuiesc la roma si am un logan mcv 1,5 dci 70cp cipat nu am poze din pacate ,dar pot spune ca e gri platina e din 2007 are 43000km,si mici "modificari".Bafta tuturor

              Comment


              • #22
                Salut,
                Logan MCV cumparat in dec 2006, culoare GRI, 5 locuri, motor 1,6
                107 000 km

                Comment


                • #23
                  ello,
                  MCV 7 locuri albastru mineral martie 2008 15000km 1.6 [foarte multumit ]
                  vruuum vruuummmm vruuuuuuummmmmmPOC!

                  Comment


                  • #24
                    MCV 1.5 dci, februarie 2008, 80 000 km
                    7 locuri, full electric, model laureate, plus multe imbunatatiri
                    Galati
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Sal !

                      MCV 1.6 MPI , martie 2008 , 78000 km
                      7 locuri , model laureate , sunt foarte multumit .. am mers si cu berlina dar cu MCV am mult mai multa stabilitate .. in special pe curbe !!

                      B-81-SWG Ploiesti !!

                      Sal !

                      MCV 1.6 MPI Rosu Passion , martie 2008 , 78000 km
                      7 locuri , model laureate , sunt foarte multumit .. am mers si cu berlina dar cu MCV am mult mai multa stabilitate .. in special pe curbe !!

                      B-81-SWG Ploiesti !!
                      Last edited by MihaitzaMCV; 17 March 2009, 15:44. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        Tm 52 xxx nov 2006

                        Mcv, 7 locuri, blue marine, 1,5dcI, 53000 km
                        Attached Files
                        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Cupi View Post
                          MCV 1.5 dci, februarie 2008, 80 000 km
                          7 locuri, full electric, model laureate, plus multe imbunatatiri
                          Galati
                          La ce spui tu full electric?...merci...la geamuri fata -spate si oglinzi...sau vrei cumva sa o vinzi?
                          scuzama-...astea sunt doar niste loganuri si atat...

                          Originally posted by XSorynX View Post
                          logan mcv, 7 locuri, albastru, 1,5 DCI 85 cp, nici o modificare super multumit de masina
                          numai bine
                          Asta da exemplu...tot respectul...si nu are full electric
                          Last edited by TM52XXX; 17 March 2009, 22:43. Reason: Automerged Doublepost
                          ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                          Comment


                          • #28
                            Salut

                            1.6 MPI 7 locuri, sunt f multumit; este masina cea mai potrivita pentru familia mea. Singurul regret este ca am luat-o pe ultima suta de metri (BNR tocmai schimba conditiile de creditare) si nu e 16V. Are deja 14.000 km (luata in noiembrie 2008) si merge f bine. I-am schimbat jantele, mai vreau sa pun folie pe geamurile din spate, carlig si o chestie care sa acopere portbagajul cand banchetele din spate sunt stranse.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              salutatre mcv gri platina 1,5 70 cp + cip iulie 2007 43000km multumit bafta la toata lumea si multi km fara probleme

                              kiar asa putini suntem noi astia cu logan mcv?
                              toata lumeaaaaaaaaaaaaa la recensamant!

                              kiar asa putini suntem noi astia cu logan mcv?
                              toata lumeaaaaaaaaaaaaa la recensamant!
                              Last edited by cla 26; 18 March 2009, 20:51. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by TM52XXX View Post
                                La ce spui tu full electric?...merci...la geamuri fata -spate si oglinzi...sau vrei cumva sa o vinzi?
                                scuzama-...astea sunt doar niste loganuri si atat...



                                Asta da exemplu...tot respectul...si nu are full electric

                                Nu vreau sa o vand, dar tu vrei sa jignesti, o zi buna LoganClub!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google