MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu vreau sa jignesc, daca n-ai vazut m-am si scuzat, n-ai inteles, logan n-are ce-i trebuie sa poti sa spui ca-i full electric...scaune electrice, trapa electrica, faruri cu reglaj electric, si nu mai imi vine acuma in minte la ora asta ceva ...ceva electric, asta voiam sa spun...merci de intelegere, sper...SCUZE CA NU M-AM FACUT INTELES DIN PRIMA...repet: e logan frate ! sa fim seriosi, de ce sa te jignesc cand eu am unul
    CIAO !
    ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

    Comment


    • #32
      hop si eu

      FAETON MCV NOIEMBIE 2008- 1.5 DCI CU 85 DE CALUTI;5 LOCURI; GRI INCHIS ; 4 SACI CU AER; 4 FERESTRUICI ELECTRICE; AERISIRE CONDITIONATA; NAVOD RETINERE BAGAJE; LOC DE DEPOZITARE MONTAT SUB ACOPERIS; LOC DE PUS COATELE; CALAUZA DE DAT CU INDARATU'; JANTE DIN MATERIALE SUBTIRI MARCA DACIA; BARE DE CARAT MONTATE PESTE ACOPERIS;

      Imi tot fac curaj sa o pozeZ si sa o postez la MY RIDE ... Nu prea am de ce ca pana la urma e o masina normala de care sunt sigur ca s-a mai vazut.

      Si .... merge de ma unge pe suflet!!!

      Comment


      • #33
        Salut,albastru mineral noiembrie 2007,1.5 dci 85 hp ,5 locuri 20000 km Bucuresti

        Drum bun!

        Comment


        • #34
          al meu suna cam asa:
          1.5 dci, 85cp, gri (in cazu de fata e cam negru..)

          Comment


          • #35
            1,5 DCI , 85 CP ,Laureat, 5 locuri , albastru mineral , iulie 2008 , pana acum super OK masina .

            Comment


            • #36
              Logan mcv

              Haideti sa fiu si eu aici ca ar trebui sa fim mai multi si dupa ce o sa fim aici trecuti toti o sa va propun ceva.

              Am un LOGAN MCV LAUREATE - CULOARE GRIS COMET -1.6 16V
              an fabricatie 2007 si in prezent are 36000 km.Merge ca uns ,asta inseamna ca sunt mai mult decat multumit de aceasta masina ,mai ales la cum sta la drum intins,demaraj,in curbe etc.ce mai incolo si incoace e o super masina ,asta va zic ca sunt zilnic cu ea in oras si circul foarte sportv cu ea ,avand un consum de 9,5 %.Atasez poze cu ce am mai facut la ea si cum arata in prezent.
              Attached Files
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #37
                Logan MCV Laureate, 7 locuri, Gri comete, 1,5 DCI 70 cp, ABS+EBV, Mai 2007, 20.000 km
                Pitesti

                Comment


                • #38
                  MCV 1.5 dci gri platin 2006. foarte multumit de ea.salut toti loganisti si le doresc multi km fara nici un incident
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    in jur de 30 de mcv -uri,mai mult sau mai putin dotate ,no asta ee , astia suntem ,cred ca Sebi de la brasov vrea sa ne propuna o propunere ,il las pe el sa cuvanteze , dar, va doresc la toti posesorii de mcv ,toate cele bune si aveti grija de frumoasele ,MCV-uri.......
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • #40
                      blackufo ai dreptate cava tensiuni se simt aici .ar trebui sa fim uniti nu sa ne certam pe nimicuri
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        sunt intru totul de acord ice, domnii mei ,aveti cuvantul .............
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #42
                          Mai asteptam si pe ceilalti loganisti cu MCV sa posteze aici.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #43
                            Salutare tutoror MCV-istilor !! Daca ati cumparat ceva postati si voi site-urile de unde ati luat .. pt ca accesorii pt MCv se gasesc mai greu .. mai ales la noi in Ploiesti ..

                            Comment


                            • #44
                              Cam putini mcv-isti... Haideti postati...sa ne laudam mcv-urile....
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • #45
                                Oricum, fane, suntem putini...da raiii
                                ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google