MCV-isti........

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Salut la toti. Din pacate nu am 18 ani pt a detine permisul de conducere,dar cu toate aceste parinti mei detin un logan MCV Laureate 5 locuri 1.5 dCi 70 CP pe care ,din bani economisiti de mine pentru "pachetelul" de scoala,am mai facut cateva modificari neimportante..... Folie pe geamuri(inafara pe cele din fata),pleoape(le-am dat jos ca mi s-a furat una)......si parca mai era ceva dar nu mai tin minte exactD ....oricum mai am cateva planuri;)) la ea. Ma gandesc sa ii "modific" interiorul, sa ii lipesc folie tip carbon pe bord,si usi....daca sunt alete ideei va rog ajutati-ma;)) ...
    Attached Files

    Comment


    • #77
      eu.. MCV Alb, 5 locuri, 1.5/70cp, logo "logan club" pe parbriz... 33.000 km.. merge...

      (nr. de bz :P )

      Comment


      • #78
        salut, am si eu un MCV din feb 2008, 42000 km...1.5 dci 85 cp, sunt destul de multumit de el, poze mai tarziu...
        nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
        mazda 3 / logan 1.5 dc

        Comment


        • #79
          de unde ai luat stikerele dintre usa din spate si geamul de la portbagaj

          Originally posted by blackufo View Post
          dragi colegi de forum ,haideti prin intermediul acestui nou thread sa vedem cati suntem si cum ne arata loganele ,puteti sa o luati ca un recesamant ,asa putem afla cati din membri Logan Club sunt posesori de MCV-uri ,eventual sa construim rapid o legatura intre toti posesorii de MCV. sparg gheata , locatie Agnita/Sibiu MCV rosu passion 2006, 22000km
          .Nu gasesc decat pe cele dintre usi si atat.

          Comment


          • #80
            ai pm ,vad ca ii primul post , ai nimerit exact unde trebuia , bafta si spor la treaba, scuze de off topic ,deci mai putem numara un membru cu mcv,
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #81
              salut! am si eu un mcv 1.5dci 85cp din iunie 2008 si vreo 23400 km pana acum[fara probleme]

              Comment


              • #82
                Dacia lanseaza versiunea Prestige pentru Logan MCV

                Comment


                • #83
                  salut, sunt din botosani. mcv laureate, gri platina, 108 km, huse de fabrica, paravanturi fata, senzori de parcare, aparatori de noroi. intr-o saptamana o asteapta un drum de 7000 de km, va mai spun impresii dupa. bafta!

                  Comment


                  • #84
                    Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km fara incidente.

                    Comment


                    • #85
                      sa ai bafta de masina si astept sa ne vedem la o intalnire ca sa ne cunoastem.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #86
                        Salutare MCV-isti. Masina mea este un MCV Ph2 luata in mai 2009 , acum cu 3000 km. Pana acum multumit de ea. Am observat o chestie, MCV Ph1 are la balamalele de la usile din spate niste protectii de cauciuc, masina mea nu are asa ceva. Asa sunt toate modelele Ph2? sau doar a mea e asa.

                        Comment


                        • #87
                          "asa face toate, sefu`...". si in plus nu are nici chedere la geamurile din spate, e tabla goala. la 12000 Euro, vrei sa-ti dea si aparatori de cauciuc? nu ai cinci cauciucuri?

                          Comment


                          • #88
                            Frumusel Mcv-ul Prestige ... dar ceva mai scump ; am pus vreo 3 optionale si deja a sarit de 13.000 de euro ( varianta 1.5 dci/85cp/5 locuri ), iar cea de 1.6 16v/7 locuri costa cam 12.000 de euro ... o diferentza destul de mare, zic eu !!!
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • #89
                              salut to all

                              sa ma prezint si eu: ma numesc JOE
                              si sunt din Logan club ALBA am si eu un MCV
                              din 2007 Laurete,gri platin(acum infoiliat alb)
                              FAC TAXI CU EL!!!
                              si sunt fff foarte multumit de el
                              http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

                              Comment


                              • #90
                                DA eu peste 2 luni o sami iau si eu logan mcv 1,6 fulloption si dabea astept sa vad cum osa mearga !!!! CT-03-BVZ
                                FOR THE Sunrise for you

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google