Idei De Tuning Ieftine Dar De Efect

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Scuze de off topic dar nu ma pot abtine. Cam des folosit cuvantul tiganie pe aici in concluzie tuning si cu ieftin nu o sa rimeze niciodata! Ar putea redenumi topicul Cum sa ne tiganim masinile ieftin!

    Comment


    • #32
      Originally posted by gabitzu_boss View Post
      inca ceva de efect ar fi prelungirea capotei dar singurul inconvenient este acela ca se mareste spatiul dintre caroserie si capota, partea prelungita fiind mai lunga
      Ce spatiu?..fi mai explicit..
      AG 16 Y M A

      Comment


      • #33
        Titlul trebuie inlocuit cu ciuning...si e un topic de inspiratie aici.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Vad des Logane tiganite in trafic , dar nu poarta sigla Logan Club. Vreti sa inmultim tuningul mioritic printre noi cei din club?
          Last edited by cosmindan; 8 February 2012, 01:00.
          real power..... diesel power by

          Comment


          • #35
            Originally posted by Narcisuc20 View Post
            Scuze de off topic dar nu ma pot abtine. Cam des folosit cuvantul tiganie pe aici in concluzie tuning si cu ieftin nu o sa rimeze niciodata! Ar putea redenumi topicul Cum sa ne tiganim masinile ieftin!
            Ai vorbit cand trebuia sa taci.......nu te obliga nimeni sa citesti asa ca tine-ti comentariile jenante pentru tine;)

            Comment


            • #36
              gabitzu_boss...nu-l obliga nimeni pe Narcisuc20 sa citeasca...dar citesc altii pe aici si mie cel puti imi e cam jena...tu ai stikere LoganClub pe masina?
              sigpic

              Comment


              • #37
                revenind la subiect , Care credeti ca ar arata mai bine? Farurile cu lupe pe fundal negru sau cele originale cu lupe aftermarket?

                sticker am, dar unul mic pe luneta
                Last edited by gabitzu_boss; 8 February 2012, 01:00. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #38
                  Mai bine te gandeai de 2 ori inainte sa deschizi acest topic! Daca tu crezi ca poti face tuning ieftin si de calitate te invit sa ne demonstrezi! Daca crezi ca realizarea unui bad boy ( prelungire capota ) este ieftina atunci probabil aveau deja toti facuta aceasta modificare! Nici macare un set de leduri de calitate nu le cumperi mai putin de 50 de lei!

                  Pentru tuning ieftin te poti inspira din linkul lui valeriuciprian aaa poti sa umpli masina de stickere asa mai ieftin!

                  L.E Sti cat costa un set de lupe de calitate iti zic eu ... sunt ieftineeeeee!

                  Comment


                  • #39
                    Arata bine cele cu lupe de la Dectane dar costa undeva pe la 220 euro perechea.
                    Lupele in far sunt chiar utile si chiar isi fac treaba.De efect ar fi si oglinda vopsita in negru.Varianta asta de duce undeva la 600 lei.

                    Narcisuc20 - topicul a fost deschis pentru idei si el a propus leduri. Ai inceput sa sari de pe sine si sa deviezi de la subiect venind cu ideea de a pune stikere pe masina.
                    Last edited by cosmindan; 8 February 2012, 01:05.
                    real power..... diesel power by

                    Comment


                    • #40
                      HAi sa iti arat in viziunea mea ce inseamna tuning ieftin si de bun gust.Bineinteles ca nu e ieftin comparativ cu leduri, plaope etc dar comparativ cu alte masini cu tuning mai accentuat, e mai ieftin.
                      Poza asta e facuta prin 2005.Deci bunu gust exista si pe vremea aceea cand era febra loganului, apareau fel si fel de alea si era lumea tentata sa puna de toate
                      Attached Files
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by cosmindan View Post

                        Narcisuc20 - topicul a fost deschis pentru idei si el a propus leduri. Ai inceput sa sari de pe sine si sa deviezi de la subiect venind cu ideea de a pune stikere pe masina.

                        @cosmindan sunt de acord ca am deviat de la subiect dar sti foarte bine ca nu poti face o treaba de calitate cu bani putini deci ceea ce vrea el e cam imposibil

                        Ai putea sa ne spui prin ieftin ce intelegi, o anumita limita a bugetului 100-200 de lei sa stie lumea ce sa raspunsuri sa iti dea!

                        Comment


                        • #42
                          in sfarsit cineva care a inteles rostu.....ideea e ca as vrea sa fac ceva la masina dar bugetul este mic ....am facut acest topic in ideea ca din 10 pareri macar 2 sa fie bune. Jantele de pe logan sunt KM pe 16?

                          Comment


                          • #43
                            Aluett cu anvelope 205/50/16, arcuri sport votgland(sau cum se scrie), folie ploape si grila cu plasa.Mie imi place tare mult cum arata...
                            Last edited by al!n; 8 February 2012, 01:20.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • #44
                              bugetul undeva la 100-150 ron. Deja am schimbat playerul masinii si in loc de becuri am pus smd-uri ( plafoniera , numar si pozitii) iar cu tipsul stau momentan pe ganduri ca nu as vrea sa iau unul care sa nu imi placa

                              Comment


                              • #45
                                arata super bn loganul aline. se potrivesc jante pe 17 pe logan sau este nevoie de niste adaptari? Am vazut niste poze si am ramas pe ganduri.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google