Cei Mai Multi Km Facuti/vazuti Cu/la Logan DCI.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu va speriati chiar asa tare vam zis mai sus am un golan 1.5dci la 163000 km injectia ii slaba dar in rest functioneaza f. bine

    ma refer la injectie ca pompa de inalta baga un span ffff fin aproape de nevazut si bam reconditionato cu 760 lei noi si meseriasu o zis ca o fost cum ar veni pompa de alimentare defecta
    Last edited by acaret; 4 March 2010, 19:21. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Nemtii sunt chiar impresionati de masina...nu va faceti griji...au analizat-o dar nu au zis nimic de rau ;)

      Comment


      • La ce am vazut in reportaj la motorul de 1.5 dci 70cp e cam de plans la masina respectiva ?!
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

        Comment


        • Ce ai vazut?

          Comment


          • Ceea ce scrie la postul #223
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

            Comment


            • Si ce scrie?? Ce ai vazut tu??? Casca bine ochii nenea
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • am 199000km in regim de SCOALA cu un logan din 2007.o singura data am avut probleme cu injectoarele la63000 km.am alimentat de 20Ron de la un peco de unde nu trebuia.au fost reparate la TM si de atunci nici o problema de motor.acum am un telescop pe fata distrus dar sa nu uitam ca fac SCOALA si am trecut de 199000

                Comment


                • Felicitari si "la mai multi ani/ km" :-)
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                  Comment


                  • 71000 km schimbat becuri far h4 si poziti si numar bieleta antiruliu .bucsi bascula.in rest nema probleme majore vedem de acum in colo,,,bafta la toata lumea si km cat mai multi fara evenimente ,,,rutiere

                    ce i mai interesant ca masina e imatriculata pe 15 ianuarie 2009

                    Comment


                    • Originally posted by csabi78 View Post
                      am 199000km in regim de SCOALA cu un logan din 2007.o singura data am avut probleme cu injectoarele la63000 km.am alimentat de 20Ron de la un peco de unde nu trebuia.au fost reparate la TM si de atunci nici o problema de motor.acum am un telescop pe fata distrus dar sa nu uitam ca fac SCOALA si am trecut de 199000
                      am vazut la un logan taxi 415000km
                      Last edited by onciu_mircea; 16 August 2010, 20:28. Reason: greseala

                      Comment


                      • dovada, dovada ...

                        Comment


                        • in brasov exista doua loganuri pe taxi din 2004. unul benzina cu 585.000 si celalalt diesel nu stiu cat are excat oricum peste 600.000 km. atata stiu ca i-a schimbat injectoarele la 80.000 km si de atunci nici o problema cu el. nu au umblat deloc in motor. Si loganul meu este din 2005 si are 186.000 km benzina fara nici o problema in afara de uzuale.

                          Comment


                          • o sa vin eu cu ceva poze proaspete cred ) cu dizaluri si pe celalalt topic cu benzinare si amanunte despre ele
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Mai fratilor,eu mai putin si fac 50000 km in 5 ani si voi vorbiti de niste km care eu nici nu stiu daca apuc sa-i fac cu vreo masina vreodata.

                              Comment


                              • Al meu are 98500. Am schimbat cablul de aceleratie pe la 80.000 si termostatul cam tot pe atunci si un rulment pe spate. In rest nici o problema.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google