Cei Mai Multi Km Facuti/vazuti Cu/la Logan DCI.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ,,acum cei de la dacia vor sa ii ia masina la 1 milion si sa ii dea alta noua,, ce vrajeala

    Comment


    • Te-ai uitat la prea multe filme si ai copiat din reclama aia cu Skoda cu primul milion (reala btw). Trezirea.
      '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

      Comment


      • Acum am vorbit cu el ,turbo la 600 de mi de km si pompa de inalta presiune a schimbat la motor,la injectoare nici nu a umblat.I-a dat in gura doar in afara si doar cu motorina de afara.Nu m-am uitat la reclame si nu vorbesc din reviste.E problema voastra daca credeti sau nu ,eu zic ce vad.Am sa revin cu poze.
        Last edited by cristi260489; 3 January 2012, 20:47. Reason: date adaugate

        Comment


        • ia sa-l intrebi ce ulei a bagat in motor? parca prea multi km pentru un turbo..........
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Putea sa-i bage si agheazma.In 900000 km doar turbina?

            Comment


            • Originally posted by florin.fanatik View Post
              Incearca sa-i faci niste poze... chiar sunt curios cum se prezinta la km astia.
              Din ce an este masina?
              subscriu ! nu-i foarte credibil , dar nici imposibil. electromotor , alternator , ambreaj , compresor ac (daca are) , alte piese scumpe a schimbat ?
              o/____\o
              (i)
              .........

              Comment


              • Voi chiar nu puteti sa va dati seama ca e o gogoasa IMENSA ? Nici 1 reply nu merita o asemenea afirmatie.

                Da-ne si noua numele reprezentantei care i-a propus sa ii dea alta la 1 milion de km sa verificam si noi.
                '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

                Comment


                • Clar cu schimbatul masini la 1 milion de kilometri daca o plateste.Sunt convins ca in Bucuresti sunt taxiuri care au peste 1 milion de km al lui socramio are 300 de mii in Pitesti nu achimbat nimic la motor acum zice ca trebuie sa schimbe 2 buji incandescente in rest discuri rulmentii fata un brat de pe fata bielete si bucase bara torsiune,reparat o data electromotorul si 2 baterii masina este din oct. 2006 -- 1,5 dci 60 cai.

                  Comment


                  • e minciuna

                    Comment


                    • poveste cu mcv-ul e adevarata ..... se va da masina in loc .. masina se prezinta bine si chiar a fost intretinuta .. revizii la fiecare 10 mii si piesele care le-a enumerat cristi asha e .... voi credeti ca numai skoda si alte marci dau masini asha .....

                      e un dci 1.5 85 cp . laureate 2007 an de fabricatie
                      Last edited by nichita2009; 3 January 2012, 22:19. Reason: Automerged Doublepost
                      Don`t drink and drive.....just Smoke and Dive !! NO SMOKING !!

                      Comment


                      • Un mic calcul ar suna cam asa :
                        2007 - 2011 = 5 ani,
                        adica, 200.000 de kilometri / an, mai exact 16.666 km / luna, rezultat final 555km / zi ! ( aproximativ Bucuresti - Oradea, in fiecare zi, timp de 5 ani )
                        Teoretic posibil, practic mai greu !
                        P.S Tinand cont ca reviziile s-au facut la 10.000 de kilometri, asta inseamna ca acest lucru s-a intamplat la fiecare 18 zile ! ( 18 x 555 km/zi = cca 10.000km )

                        Comment


                        • deci este minciuna PUNCT

                          Comment


                          • daca faci 2 drumuri de italia saptamanal iti mai suna a minciuna?Chiar nu esti obligat sa crezi ce zic.
                            Last edited by cristi260489; 3 January 2012, 23:46.

                            Comment


                            • sa vedem pozele si atunci mai discutam!!! si eventual niste poze cu caroseria aia spune multe! masina noua la schimb cu cazanu care 'are' acum 1 milion de km?, cred ca te-ai plictisit grav in fata monitorului . dacia deabea iti schimba piesele pe garantie si tu vii cu baliverne deastea pe aici
                              Last edited by slim_daddy40; 3 January 2012, 23:54.

                              Comment


                              • Am vazut si eu un mcv dci cu km f multi , aprox 472000 , dar pe tester in service , oricum am ramas impresionat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google