Boxe spate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta cu spatiu odata, dar in primu rand castigi la stabilitatea difului, la prindere mai stabila, si nici nu te agiti sa tai din toate nenorocirile
    sigpicMy ride

    Comment


    • Originally posted by DaniD View Post
      @ DeLuXe: e mai usor sa tai tabla oarecum, sa faci 2 locasuri perfect rotunde si sa surubezi fierul pe fier nu stii tu...nush de ce te bagi

      ON: Nu e mai elegant si mai simplu sa pui acele inele adaptoare si astfel nu trebuie sa tai tabla si iti si scoate boxa din portbagaj si castigi spatiu?
      in 2005, nu m-am gandit la asta aveam 13 ani si sincer nici acum nu ma gandeam la inelele astea,doar deaia e forumu asta sa invatam unu de la celalalt........

      Comment


      • @grutzz: scuze daca am fost prea ironic
        Da, aici e locul unde poti invata de la altii mai experimentati, mai exact (in cazul nostru) aici

        Comment


        • coaxiale => 2/3 cai => mid/tw/tw
          Last edited by crististreulea; 19 October 2010, 11:45.
          sigpicMy ride

          Comment


          • Originally posted by DaniD View Post
            @grutzz: scuze daca am fost prea ironic
            Da, aici e locul unde poti invata de la altii mai experimentati, mai exact (in cazul nostru) aici
            logic, doar de aia intram pe forum, ca sa invatam de la cei ,,mari,,

            Comment


            • salutare
              m-am hotarat sa pun si eu boxe in spate,am si de 13 cm si de 16,5 cm de pe fosta masina,acum intrebarea este......din cate am inteles locasul in spate este de 13 dar daca as pune inele as putea adapta sa pun cele de 16,5 cm ,nu as vrea sa maresc locasul,sau sa tai din tabla etc
              masina este in garantie...as putea avea probleme ulterior cu garnatia? daca montez eu boxele spate si le leg la player?

              Comment


              • punele linistit, nu are nimeni treaba cu garantia

                Comment


                • frumoase boxele

                  Comment


                  • Salut recent mi-am luat un casetofon si urmeaza sa imi iau si 2 boxe pentru spate.... nu vreau sa dau alte gauri sau sa imi iau boxe mai mari decat lacasul acela de 13 cm (tin sa precizez ca nu sunt mare fan in domeniul acesta AUDIO, vreau doar sa se auda si la mine ceva mai tare muzica si cat de cat clara) , as avea si eu o rugaminte mare la voi...care va pricepeti, sau cunoasteti vreun service ceva care sa mi le monteze si mie ( dar desigur la preturi mai de oameni normali, mai mici spus pe romaneste ) Ps. sambata ce vine plec in concediu la mare si de aceea sunt asa de "agitat"... astept raspuns, numai bine la toata lumea...

                    Comment


                    • Salutare, am citit tot threadul asta dar nu am gasit raspunsul la urmatoarea intrebare:Suportii de difuzoare spate difera de la PH1 la PH2? Daca nu difera, are cineva o poza cum vin montati?. Nu imi dau seama cum se pun capacele de plastic. Multumesc.
                      Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                      Comment


                      • multumesc foarte mult tuturor celor care m-au ajutat... adica nimeni.... numai "bine" va urez...am rezolvat, pana la urma mi-am montat singur boxele....

                        Comment


                        • Vreau sa schimb boxele din spate, ideea este ca boxele ce vreau sa le montez sunt de 18... sper sa nu imi creeze probleme

                          Comment


                          • Nu-ti vor crea. Fa rost de 2 inele adaptoare din MDF si le vei monta fara sa tai tabla!

                            Comment


                            • vrand sa fac totul ca la carte in procesul meu de a-mi pune boxe pe spate, am sunat la 2 servisuri pret de pret unul imi lua 40ron altul 150ron, ba frate astia sunt nebuni? specific cu boxele mele cu cablul meu cu toate mat. mele, din pacate nu o pot face eu ptr. ca pierd garantia. pana la urma cred ca ma lipsesc de pus boxe pe spate.

                              Comment


                              • stai linistit ca nu pierzi garantia,si eu mi-am montat in spate 2x sony pe 13 ....fara probleme

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google