Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor aveti dreptate cioaravoastra este alba ca neaua si cinta ca privighetoarea iar cioara mea este neagra si croncane

    Comment


    • 14 mii de euro loganu ? )

      Credca nu ai 37 de de ani...esti vrun pustulica de vreo 19 ani frustat de masina care ti-au facut-o cadou parintii

      Comment


      • FRATIOARE pentru curiozitatea ta am km cu spatele cit ai tu cu fata iar referitor la faza cu virajul incearca acolo unde am explicat eu si pe urma mai vb

        Comment


        • fratioare, ia si te impusca, plictiseste pe altii .
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • nu tatii nu am 18 ani am 36 ani nu sunt frustrat sunt dezamagit de comentariile voastre si referitor la suma totala a masinii ia in calcul faptul ca masina este luata in rate mai precis lizing pe 6 ani cu avans minim

            Comment


            • ce naiba mah, nu ti place scapa de ea, ce atatea discutii si sa convingi lumea sa renunte la masina lor...poate mie mi place sa merg periculos in conserve si sa traga ca o martoaga lesinata, nu vad de ce ai impresia ca toti mint pe forum...nu se plange nimeni pentru ca stiu la ce bani au luat o si ce face...si nu ma lua cu bmw si nemtesti ca iti zic acuma preturi reale de service de nu ti scoti nici intretinere nici nimic...si cand o sa mergi cu un logan modificat tot in banii pe care ii dau tu pe masina, atunci sa vorbesti ca nu ia curba
              sigpic

              Comment


              • nu am ales bmv pt ca nu sont cu ceafa lata si cu tatuaje pe brate si spate , dar speram sa vad si eu parerea voastra dar voi va tineti tantosi si nu vreti sa recunoasteti ca mine ca va-ti pacalit si ca viata este frumoasa si la viteza mica nu la viteza mare

                Comment


                • 1. daca ai scrie romaneste poate am intelege si noi ce vrei sa zici.
                  2. sunt in asentimentul lui Loganu - nu cred ca ai varsta aia nici sa ma bati.
                  3. Probabil masina care ai cumparat-o tu e facuta pentru mers drept, trebuia sa o alegi pe aia cu extraoptiune de luat curbe.
                  4. Sincer acum, esti patetic. Vii sa ne explici noua sa ne vindem masinile si tu stai cu ea in fata blocului si platesti rate. O vinzi si faci rambursare anticipata, conform ordonantei 50/2010 nu ai comision de rambursare mai mare de 1% si daca e cu dobanda variabila probabil e zero.
                  5. esti sigur ca stii sa iei o curba sau sa intorci masina? Sau masina ta are o personalitate puternica si se duce in ce directia vrea ea?

                  PS: Cumva vroiai ca banca sa iti dea bani moca? sa nu iti ceara dobanda la ei?? ))
                  Last edited by yrman; 29 March 2011, 19:47.
                  sigpic

                  Comment


                  • TUDOR tati cred ca tu esti unul dintre cei care sunt deranfati de faptul ca altcineva scoate la iveala defectele masinii pe care si tu o posezi si am impresia ca ti-ai fi dorit ca toata lumea sa spuna ca masina este perfecta SA ACCEPTE LIPSURILR si ca cine a ales aceasta masina a facut cea mai buna alegere , ei bine eu sun unul care nu accepta ca sa tepuit rau de tot imi pare rau ca am facut aceasta alegere la recomandarea unora si a altora care se cred buni sfatuitori si prezentatori ai acestei ckestii pe care o numesc masina doar pt ca are 4 roii + roata rezerva si 4 usi sau 5 usi.

                    Comment


                    • Originally posted by alecu sandu View Post
                      CARMELO frate tu ai vazut cit costa ckitul de ambreeaj la logan 16v si cit costa ckitul de ambreeaj la bmv seria 5 de 2500 iti spun eu diferenta este de 190ron adica mai scump cu 190ron la bmv despre ce piese vb tu ca eu nu pun pe cazan de cit piese de origine. si sunt scumpe frate. .

                      Stimabile tin sa iti mai prezint si alt aspect.pretul in RON pe KM.

                      La un logan impozitul pt orice motorizare vrei tu nu sare de 65Ron, pe cand la un BMW seria 5 de 2500 este 900RON.click pt dovadaia zii se merita sa dai 800Ron/an numai impozit(aici exclud RCA-u care la un 2,5 te usuca pe cand la un 1.6 e 400Ron)
                      sau se merita diferenta de pret la un kit de ambreiaj intre bemve si logan care e posibil sa pice , sau nu.dar te asigur ca la cati km ai tu cu ea te mai duce cel putin 50mii km.
                      Uite ca eu am un prestige diesel si pana acum nu a picat nimic la el(si chiar daca pica nu imi pare rau la cat ma scoate pretul pe km)La dieselu meu de 800Ron merg 2000km.
                      Eu la diesel mi-am calculat pretul/km ; 1,25RON/km incluzand pretul masini de 11mii euro, ca daca il exclud pe asta.am 55mii km si cu un consum de 5l/100km am alimentat doar de 2500 euro motorina cea ce inseamna 100mil.
                      cat este 800Ron din 10000Ron in procente ? ia vezi se merita motor de 2,5??
                      poftim si dovada de consum facut sapt asta.prima poza viteza 40 treapta 3 consum mediu resetat cu 2 min in urma.a 2-a poza consum pe ultimii 700kmdin care 300 in oras.si sa nu-mi zici ca ala nu e consum real ca nu tine.
                      Attached Files
                      Last edited by Carmelo; 29 March 2011, 19:57.
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • Originally posted by alecu sandu View Post
                        TUDOR tati cred ca tu esti unul dintre cei care sunt deranfati de faptul ca altcineva scoate la iveala defectele masinii pe care si tu o posezi si am impresia ca ti-ai fi dorit ca toata lumea sa spuna ca masina este perfecta SA ACCEPTE LIPSURILR si ca cine a ales aceasta masina a facut cea mai buna alegere , ei bine eu sun unul care nu accepta ca sa tepuit rau de tot imi pare rau ca am facut aceasta alegere la recomandarea unora si a altora care se cred buni sfatuitori si prezentatori ai acestei ckestii pe care o numesc masina doar pt ca are 4 roii + roata rezerva si 4 usi sau 5 usi.
                        nene, eu ti-am zis clar, tu stii sa citesti ? masina are lipsuri, am recunoscut intr-un post anterior, dar citesti printre randuri, dar asta nu inseamna ( pentru mine ) ca e o masina proasta. Daca tot esti asa frustrat, zi ma de ce n-o vinzi dreq troaca aia si sa iti platesti ratele la masina si sa dormi linistit, esti in stare sa raspunzi la asta ??!!
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • yrman observ ca sunteti toti ckititi pe mine , va simtiti loviti in orgoliu. eu sincer va spun ca nu este cazul sa va agitati astaeste masina pe care am descriso eu de ce va suparati suntem in democratie si fiecare cu parerea lui dar voi vreti sa vedeti numai tipi indoctrinati parca ati fi o secta . toti pentru unul si unul pentru toti ca muscketarii nu acceptati decit caracterizari pozitive, invers nu se poate pt ca deja va este dusman ckiar daca omul este sincer

                          Comment


                          • da , e democratie, dar prea "sincer" esti(a se citi fals), nu stiu de ce, dar tu esti pus pe caterinca(vorbesti numai sa te afli in treaba)
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • am facut o simpla comparatie din intimplare si asta sa intimplat ieri cind imi cautam ckit de distributie pentru tomberon pentru ca fac 4 ani cu distributia

                              tudor nu stiu cine nu citeste eu sau tu , daca ai fi citit tot ai fi vazut ca am scris ca este in lizing
                              Last edited by alecu sandu; 29 March 2011, 20:06. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by alecu sandu View Post
                                am facut o simpla comparatie din intimplare si asta sa intimplat ieri cind imi cautam ckit de distributie pentru tomberon pentru ca fac 4 ani cu distributia
                                Fa tu cate comparatii vrei si ai sa vezi ca in unele cazuri iesi mai ieftin cu loganu decat cu un folsfagan sau bemveu.
                                Eu ma retrag ca cu tine nu se poate vorbi.Esti lipsit de argumente concrete si ai dat-o in democratii acum.
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google