Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Airbag-urile laterale sunt optionale,pielicica(by Dacia) doar pe volan.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Originally posted by jonglau View Post
      Prestigiu are airbaguri laterale cine tia zis ca nu are?....

      Are piele pe volan si schimbator... eu am prestigiu ala inca nu lam primit mai am o sap ... dar am facut test cu unu identic si avea piele .... arata bine...
      Salutare!Sunt nou pe forum.Eu am Logan Prestige F2 motorizarea 1.6 16v din octombrie 2008 si nu am primit schimbatorul de viteze imbracat in piele,airbag-urile laterale sunt optionale....

      Comment


      • pai mai fratioare eu am comandat masina luni si azi este joi(aceeasi saptamina)si ma anuntat sa ma duc sa ridic masina prestige 16.16v ASTEPT SA O VAD

        Comment


        • Ce culoare?Laureate sau Prestige?Conteaza...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • de unde cumpar o cotiera "prestige"?

            Comment


            • de la un dealer dacia
              laureate 1.5l, albastru marin

              Comment


              • masina are acum 2000 de km are piele la volan si schimbator,ecologica binenteles.Vreau sa pun piele adevaraqta cu prima ocazie.SUPER MASINA

                Comment


                • Ai ales o masina foarte buna, succes in modificari sau alte accesorii !!!
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • salut . de vineri devin posesorul unui logan prestige 1.6 16v 105 cp.
                    se merita un asemenea autovehicul cu echipare prestige. care sunt partile bune si cele mai putin bune.
                    prostia nu doare dar se plateste

                    sigpic

                    Comment


                    • prestige 2006

                      Am un prestige din 2006 full op ,stie careva de unde pot cumpara o oglinda retrovizoare dreapta model cu aplica in culoarea caroseriei? inafara de reprezentanta ,unde costa 500 ron cu montaj/bucata.

                      Originally posted by crissis View Post
                      salut . de vineri devin posesorul unui logan prestige 1.6 16v 105 cp.
                      se merita un asemenea autovehicul cu echipare prestige. care sunt partile bune si cele mai putin bune.

                      motorizarea in primul rand ,cel putin al meu avea un sprint excelent (105 cp)
                      nu se infunda motorul cand schimbi la o turatie prea mica si altele.Am avut o singura problema ,compresorul de A/C a inceput sa sune dupa vreo 6 luni ,nu tare dar deranjant ,fiind in garantie l-au schimbat.
                      Last edited by radu tritean; 26 April 2010, 12:51. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Airbagurile laterale sunt optionale si costa cam in jur de 200 eur.

                        Are doar pe volan si pe schimbator piele.

                        Oricum ai facut o alegere super buna ,eu sunt f multumit de el.sa-l stapinesti sanatos.

                        Radu-tritean iti dau un nr de tel la un baiat din pitesti si ii faci o intrebare ca el face rost de multe piese de logan 0728044210 il cheama daniel pe baiat este super de treaba si ii faci o intrebare.

                        D-fens iati gri platinium ca o scoate cel mai frumos in relief si tine si la praf.succes
                        Last edited by NASU; 3 May 2010, 19:00. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • asa ca fapt divers d-fens si-a luat masina cam de 1 an si ceva

                          Comment


                          • VOICULETA..., intra pe lc calarasi la sectiunea bazar si vezi ca are un baiat cotiera de logan originala.

                            Comment


                            • buna ziua posesori de prestige(mcvsau berlina!)sunt posesor de prestige berlina din nov 2007! in legatura cu volanul de ''piele' va dau un sfat! incercati sa-l feriti pe timpul verii cu o husa , sau cu manusi de sofat,dar nu cred ca se poate din cauza caldurii,pt ca transpiratia de la maini il face sa se jupoaie foarte usor si o sa arate foarte inestetic ! pe aceasta cale vreau sa gasesc si un posesor de logan culoare gri platine ,cu bara fata modelul de pe mcv,pt un eventual schimb +o diferenta mica daca se doreste ! drum bun si ''sa traiti bine''.
                              kykerul!

                              Comment


                              • Prestige 1.6 16V 105CP sau Prestige 1.5dCi 90CP ?

                                Prestige 1.6 16V 105CP sau Prestige 1.5dCi 90CP ?
                                Am vazut ca cel pe benzina are consumul mai mare decat dieselul , dar in schimb viteza o are mai mare , la fel si acceleratia , voi ce mi-ati sugera ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google