Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O solutie mai de puturos am eu. Am gasit in magazine niste cerculete(discuri) autoadezive cu burete pe exterior(cred ca se folosesc pe la usile din casa) si am lipit cate 2 deastea pe fiecare parasolar. I-am luat glasul de tot.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • Laser Frate

      Originally posted by Rocri View Post
      O solutie mai de puturos am eu. Am gasit in magazine niste cerculete(discuri) autoadezive cu burete pe exterior(cred ca se folosesc pe la usile din casa) si am lipit cate 2 deastea pe fiecare parasolar. I-am luat glasul de tot.
      Da. Ideea este buna dar cum arata asa ca design? Si mai am o intrebare. La servis spun ca dacia oil este exact ca elful. O fi adevarat? Oricum tot 5w ii bag dar ma gandeam daca o fi asa. Am iesit din topic?
      :flower:B 96 RFB:flower:
      :dirol:

      Comment


      • Ca niste banuti cu putin burete pe o parte si lipiciosi pe partea cealalta. Se gasesc la Praktiker. se gasesc la pungulite de cate 10.
        P.S. Nu mai da quote la postul anterior.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • Dacia Oil e un ulei de proasta calitate, nu e nicidecum ca Elf. E facut in Romania, si e semi-sintetic, pe cand Elf e full-sintetic.
          De acum, cand mai ai probleme, vezi ca ai topicuri pentru fiecare problema in parte, foloseste doar functia Search.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Ma puteti ajuta cu un manual de utilizare logan prestige ??? (preferabil in pdf) plz

            Comment


            • Exista manual special pentru prestige?
              :flower:B 96 RFB:flower:
              :dirol:

              Comment


              • Ma refeream la manualul ce explica exact ce apare pe ecranu de la bord ! Km, consum....etc!

                Comment


                • Daca vrei iti pot atasa eu paginile respective, cu functiile computerului de bord.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • Ar fi super...daca poti !

                    Comment


                    • Ca mentiune, nu mai exista consum instantaneu, chiar daca acolo scrie.
                      Uite aici cele 3 pagini:
                      Attached Files
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Thx....e tot ce am dorit......;)

                        Comment


                        • Andrei stiu ca-s cam offtopic , dar marimea oglinzi de la prestige e aceasi cu marimea oglinzi de la mcv?
                          pot sa-mi dai si mie preturile de la oglinzile de prestige si cele electrice de mcv si codurile lor plsssssssss....

                          sigpic

                          Comment


                          • Retrovizor Prestige stanga - 6001549680 - 105 euro
                            Retrovizor Prestige dreapta - 6001549681 - 105 euro
                            Retrovizor MCV stanga - 6001549678 - 122 euro
                            Retrovizor MCV dreapta - 6001549679 - 122 euro

                            Dimensiunile sunt identice, doar cochilia difera, adica cele de Prestige au si un capac in culoarea caroseriei care se detaseaza.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Daca imi comand o cotiera originala pentru prestige si aparatori de noroi vor fi montate in fabrica sau la dealer?
                              Si m-ar mai interesa pretul acestora si pretul covoraselor de cauciuc?
                              Andrei,daca se poate sa-mi trimiti codurile acestor produse...poate dealerul nu le stie si sa nu intampin probleme!
                              Miercurea viitoare imi comand un prestige 1.6 16v gri comete!!!

                              Comment


                              • 6001998264 - Cotiera Prestige - 59 euro
                                6001998192 - Protectii de aripi fata - 19 euro
                                6001998193 - Protectii de aripi spate - 20 euro
                                6001998159 - Covorase caoutchouc PLUS - 38 euro

                                Recomandarea mea e sa le zici de accesorii dupa livrare, eventual si in alta zi. Daca le zici inainte de livrare, nu se monteaza in fabrica, ci tot la dealer, dar le monteaza ei, fara sa vezi tu. Asa ca mai bine e sa fi si tu de fata.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google