Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    my car.....> ....prestige...16v...albastru marine.....(curand si poze cu interioru.....ca portbagajul e ekipat....)
    Attached Files
    JUST ME.....30-rdd......

    Comment


    • #92
      deabea astept sa vina si mie loganul :>

      Originally posted by mdi_pro
      Am comandat Prestige 1.5 DCI 85 Cp la Meridian Vest mi-au zis ca e promotie luna asta si ca vine cu airbag lateral si garantia extinsa gratis .... aveti idee de promotia asta?
      am comandat si eu unul si asa e ! mai tre sa astept o saptamana
      Last edited by andrei; 18 November 2007, 21:16.
      LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

      Comment


      • #93
        Originally posted by rdd30
        my car.....> ....prestige...16v...albastru marine.....(curand si poze cu interioru.....ca portbagajul e ekipat....)
        Am si eu o intrebare?de ce masina nu are bara de MCV?Eu am prestige 1.5 dci 85 de cai si am bara de MCV.
        Este vreo regula?sau au bagat mai nou?
        1.5 DC 85 CP

        Comment


        • #94
          Numai pe masinile care sunt echipate cu motoare 1,5 DCI se monteaza bara de MCV. Pe celelalte motoare e bara normala.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #95
            si in afara de 1.5 dci(rosu).....parca mai e si pe 16v asta nou......
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • #96
              miiiii de scuze...am promis ca voi pune poze cu prstigiul platinat,dar jobu nu mi-a dat pace.incerc ca zilele astea sa fac niste poze,dar cu vremea asta,n-am ce sa fac momentan.Vroiam sa va mai zic ca,acu 2 sapt am fost pana la viena si intr-un mall la un magazin de accesorii auto mi-o facut cu ochiu o spuma activa si un polish&wax nano 3 de la sonax.N-am rezistat si intr-o sambata am actionat cu produsele pe loganita argintie.B E S T I A L !!!normal era sa pun poze ca sa vedeti si voi,dar promit sa ma tzin de cuvant cat mai rapid.hai,noapte buna si mai vb

              Comment


              • #97
                Originally posted by sonykel
                nu stiu cum e cu comenzile dar eu deja sunt ofticat... sunt persoane care au facut comanda dupa mine si le-au venit deja masinile si eu mai am inca 2luni de asteptat


                e vorba de relatii.eu trebuia sa stau 2 luni sa-mi vina 105 caluti,dar am un prieten care il cunostea pe dealer si mi-a dat-o a doua zi pe cea pe care o avea in stoc(promisa altcuiva)..albastru mineral

                Comment


                • #98
                  esti blat cu ala....asa se explica de ce uni asteapta cateva luni masina... .....sa o stapanesti sanatos...
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • #99
                    Good point 30rdd.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • eu am asteptat 2 saptamani sa vina .... 1.5 dci(rosu)prestige ... a venit luni 26.11.2007 :P urmeaza sa revin cu niste poze
                      LOGAN PRESTIGE 1.5 DC 85+ CP

                      Comment


                      • Originally posted by Devil
                        eu am asteptat 2 saptamani sa vina .... 1.5 dci(rosu)prestige ... a venit luni 26.11.2007 :P urmeaza sa revin cu niste poze

                        Eu am facut comanda pe 1 noiembrie si masina a venit pe 10 decembrie....deci daca stai sa te gandesti ai asteptat chiar putin.

                        Comment


                        • parca topicul acesta fusese facut pentru 1.6. 16v....Benzinaaaaaaaa.......

                          sunt diferente totusi intre cele 2 modele.....

                          @Mod - Luati masuri !!
                          http://i61.photobucket.com/albums/h61/gboygabi/weed.jpg

                          Comment


                          • E topic pentru echiparea Prestige, deci cu motor 1,6 16v si 1,5 dCi. Nu vad unde e problema, din moment ce e acceasi echipare... Si nu mai vorbi asa, de parca noi suntem slugile tale. Un "se poate", "va rog" sau alte formule asemenea daca erau in post, mai discutam...
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • @ andrei - ok, imi cer scuze pt. exprimare, nu am vrut sa ma intelegi gresit...nu este vb de slugi aici....

                              doar ca, in primul post de pe acest topic, este descris modelul 1.6 16V...si atat......

                              ma gandeam ca se pot face 2 topicuri separate pentru ca fiecare model are particularitatile sale....

                              iti multumesc pentru intelegere si sarbatori fericite !!
                              http://i61.photobucket.com/albums/h61/gboygabi/weed.jpg

                              Comment


                              • salutare..in vara au cumparat si ai mei un logan prestige..e super..adik la banii lui si dotari e ok..oricum e masina noua garantie..cemai`..e buna..sunt multumit de ea..doar ca mai pot fi aduse multe imbunatatiri...cel mai binevenit ar fi o garda la sol mai joasa cred ca i`ar da o stabilitate mai buna..nu ma prea stiu cu astea dar din ce am obs fiind la volan..oricum masina merge si e ok..am avut si o prabusire cu ea-" dar na..incepator fiind..cemai va doresc sarbatori fericite si drum bun!!
                                LOGAN 1.6 16

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google