Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pff ce inseamna sa dai parola la altul, sau sa ti-o "fure" .. ma rog, e nu e cu capu' pe umeri prietenul asta al tau ;)
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • Foarte tare frate, trebuia sa apara ceva de genu ca prea era cusuta cu ata alba...
      Work is for people who don't have time to play golf

      sigpic

      Comment


      • Multam pentru intelegere

        este mai mult coleg de serviciu

        mai discutam despre masini si sa gindit el sa imi faca o farsa , dar din cite vad ce a scris
        '' m-am contrat rau cu voi ''

        Marian i-am transmis sofereste

        aaaa faza cu virsta mea este adevarat. AM 37 ANI SI LUCREZ CA SOFER

        Dar nu ma pricep la mecanica asa in detaliu , ca fiecare , cite un pic din fiecare
        Last edited by alecu sandu; 30 March 2011, 20:02. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • chiar a fost un ,,prieten" sau ai vrut sa ne incerci de minti?

          Comment


          • Are cineva dotata masina cu , comenzi pe volan?
            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

            Comment


            • Cu comenzi cu volan nu are nimeni. Eventual un satelit de comanda dupa volan
              Attached Files
              sigpic
              Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

              Comment


              • Originally posted by Logan 4 ever View Post
                Cu comenzi cu volan nu are nimeni. Eventual un satelit de comanda dupa volan
                Asa cu zici tu!
                Are cineva, si-a schimbat radio CD-ul si ii merge comenzile?
                Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                Comment


                • Depinde ce player iei. Daca iei tot unul Blaupunkt mari sanse sa mearga(totusi nu garantez), daca iei alt model iti trebuie un adaptor special pt modelul pe care il cumperi tu.
                  Ceva de genu asta:
                  Okazii.ro - cel mai mare portal de licitatii online gratuite din Romania, unde poti sa vinzi online sau sa faci cumparaturi online. Gasesti aici cele mai multe okazii si licitatii electronice pentru produse din toate domeniile.

                      Vand interfata conectare comenzi volan la player Pioneer (modele care suporta comenzi

                  Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                  Comment


                  • Stie cineva ce s-a intamplat cu varianta asta ? A disparut din oferta dacia

                    Comment


                    • Se pare ca au scos versiunea pentru ca oricum nu prea se vindea, probabil si ceva probleme cu producatorii de scaune (johnson Controls) si plastice crem , eu a trebuit sa astept mai mult de 3 luni pentru a primi masina.
                      In Romania singurele versiuni care sa vand sunt cele mai ieftine cu motor de 1.2 16V, minim de optionale cu programul Rabla.

                      Comment


                      • Mi-a placut mult interiorul de la prestige,de accea am si optat pentru aceasta versiune;pe langa celelalte dotari(volan si schimbator piele,plansa bord bej) tapiteria este una cu stil,bej cu negru.Si eu am asteptat ceva timp in 2008;nu s-au primit comenzi decat la inceputul lui oct.
                        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                        Comment


                        • Si eu am asteptat special Prestige, puteam sa imi iau Laureate in 2008 dar am asteptat o luna in plus. Am printre primele Prestige ph2, iesita din fabricatie pe 11 noiembrie 2008 interiorul ii da o prestanta aparte, mult peste griul de Laureate care nu iese cu nimic in evidenta

                          Comment


                          • Pentru K4M:
                            Ce coincidenta;si eu am aceiasi data de fabricatie la masina.
                            Spune-mi te rog daca ai tot anvelope Barum briliantis?
                            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                            Comment


                            • A mea e inmatriculata in decembrie, cum pot sa aflu data fabricatiei?
                              Si mie imi place cremul de pe bord, am gasit si huse crem cu aripioare, se potrivesc perfect si multi ma intrebau daca asa sunt scaunele. Iar motorul e super, daca mergi cu el mai turat e o placere sa apesi acceleratia, daca mergi cu el "la consum" se simte. Ieri am schimbat uleiul si filtrele si uleiul din cutia de viteze, are 37000 km, acum intra mai usor in viteza, am bagat elf 75w90, 26 lei litrul, intra aproape 4 litri. Acum toarce ca o pisicuta si pleaca mai mereu prima de la semafor.
                              Tot ce nu imi place e ca are cauciuri kormoran desi pe site la ei scria ca prestige vine cu michellin, alt logan prestige luat vreo 4-5 luni mai tarziu are barum. Acuma pun pe laureate 1.2 continental si nu puneau pe prestige. Si se simte diferenta intre cauciucuri, sunt proaste cele kormoran, cand s-or toci le schimb cu cea mai mare satisfactie cu altceva mai bun.
                              Plus de asta noi ne bucuram ca e modelul euro 4 si e cel mai voinic motor pe care l-a avut vreodata loganul din fabrica.
                              http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                              Comment


                              • Lasa ca mie mi-au pus GoodYear GT3 pe Prestige sa-i manance cainii ca la primavara tre sa dau 4000 de lei pe jante(jantele cu care a venit or fi de aliaj da arata ca un boschet de pe marginea drumului) si gume, cele cu care a venit vor ramane de iarna.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google