Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu tot barum pe ph2 laureate 1,6mpi cu abs, masina ridicata pe 19 noiembrie, bine ca ma ferit dumnezeu de cormorane...
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • Eu am exact ca tine bobo, adica 1.6 MPI cu ABS, Laureate, dar ridicata in august 2008. Si am Michelin.

      Comment


      • Eu am un ph2 laureate 1.6 ridicat pe 24 septembrie si a venit cu cauciucuri Continental+reglaj lombar..Se pare ca am avut noroc

        Comment


        • De cand s-a scos reglajul lombar, s-au schimbat si cauciucurile...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Oficial reglajul lombar s-a scos din 10.06.2008, deci au masinile comandate pina la acea data, personal nu ma deranjeaza ca nu am acest reglaj lombar, am scapat de o belea in plus...
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • Oficial dar nu si real...Eu am comandat-o pe 24-08-08 si totusi are....

              Comment


              • Am gresit scuze de pe 06.10.2008. Am inversat datele.(daca poate modifica vre un moderator)
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • Da, cam de atunci s-au pus Barum in loc de Continetal/Michelin.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • deci...baietii vor sa schimbam tabara...

                    Eram decis acum vreo 3 luni sa pun mana pe un prestige de 1.6 16v...Si chiar ii apreciam pe cei de la Dacia, in limita meritorie, pentru scaderea pretului pt un produs in esenta un pic imbunatatit.

                    DAR...Scoatem lombarul, scoatem cauciucurile...Punem un rahat de bara argintie demna de un balci (ma rog, asta tine de gusturi)...Probabil o sa mai dureze o luna - doua pana il voi lua...Sa o tot tina asa, ca devine tot mai atractiva ideea de a plusa cateva mii de eur si a lua o masina mai buna.

                    Logan-ul nu este o masina proasta. Este o masina ok. Dar in conditiile in care toti ceilalti reactioneaza la criza cu oferte tot mai atractive, Dacia scoate toate elementele care dadeau un pic de clasa produsului. E adevarat, elementele de baza au ramas la fel sau au fost imbunatatite, vezi adaosul de airbag-uri laterale (sau nu?), dar este dupa principiul: toate masinile de pe piata sunt relativ ok din acest punct de vedere, Dacia nu ofera un avantaj prin asta.

                    So...In ideea ca stimabilii strategi de la Dacia urmaresc acest forum, le spun: continuati pe linia asta. Si veti pierde toti clientii care desi isi permit o masina mai buna, considera Logan-ul un produs corect si de aceea il si cumpara. Incet incet, acest produs inceteaza sa mai fie corect. Si cand va veni vremea, eu cel putin voi avea grija sa pun in balanta elementele importante.

                    O seara buna.

                    Comment


                    • ok dacia e tare

                      Comment


                      • O intrebare pentru ph2 nu au aparut piese de tuning: faruri, triple si altele?

                        Comment


                        • nu ...nu a aparut nimic pt ph2
                          Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                          Comment


                          • Eu am luat mcv ph2 laureate pe 01.12.2008 si scaunul de la sofer are reglaj lombar.

                            Comment


                            • Il aveau pe stoc la dealer? Ca atunci e de inteles......

                              Comment


                              • Da, era pe stoc la dealer.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google