Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bara aia scoasa de la motoarele 1.4 ar putea fi considerat un downgrade de multi...Macar asa, psihologic.
    oricum, pentru fiecare lucru exista un inceput...Da, logic nu exista nici un motiv, decat daca li s-a facut teama ca li se strica prea des...Desi nu am auzit (pe forumuri) mult prea multe cazuri, raportat la numarul de vanzari si probleme prin alte parti ale masinii...Dar deh...As prefera o informatie verificata cat mai la sursa...

    Comment


    • Suna la Vocea Clientului atunci...

      Comment


      • Originally posted by SilviuDaniel View Post
        Suna la Vocea Clientului atunci...
        Silviu, solutia ta este viabila. Dar eu intrebasem un coforumist care parea ca este mai conectat la "realitatea faptica" a Daciei decat suntem noi, astia, carora sunatul la Vocea Clientului le reprezinta prima solutie, urmata doar de intrebarea unui dealer. Caci da, solutia ta este extraordinara, dar foarte simpla si insuficienta.

        Andrei a spus la un moment dat foarte sigur pe el ca nu se scoate acel suport. As prefera sa-mi confirme/infirme situatia el, sau altcineva cu informatii mai adanci. Ca poate astfel aflam si de ce (daca) s-a scos si, cine stie, poate este o situatie temporara.

        In concluzie, Silviu, mutumesc, stiu ca ai vrut sa ma ajuti. Dar astept si informatii de la useri care stiu mai multe, daca exista acesti useri si aceste informatii.

        O zi buna.

        Comment


        • Eu nu am mai aflat nimic de reglajul lombar, dar tind sa cred ca ramane pe masina, asa am aflat mai demult.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • @andrei: geometrie variabila nu are turbina de pe dci 85?

            Comment


            • Ar fi bine, Andrei, multzam pentru raspuns.

              Vad ca in configurator, pe site, inca este...Deci cu siguranta cine da comanda zilele acestea poate face galagie daca nu il primeste. Viitorul...Il vom vedea...Daca cineva mai are noutati pe subiect, va rog sa ne spuneti si noua...Pt mine e destul de important acel reglaj la confortul drumului lung, iar lipsa lui m-ar pune in cumpana. stiu, e un nimic...Dar cu efect important.

              o seara buna.

              Comment


              • Oare de ce-i scos acest logan la vinzare ca vehicol de ocazie cu doar 24 km la bord?

                Comment


                • Probabil au uitat sa-i puna motor )
                  1.6 MPi Icy White

                  Comment


                  • Doiu e super
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Eu am gasit ph1 cu 0 km scos ca vehicul de ocazie si chiar multe tare. Www.Apan.Ro probabil ca nu ii convine nimanui sa cumpere un vehicul nou care sa aiba 24 de km.

                      Comment


                      • Cred ca a fost lovita. Uitativa si voi la garantie trei luni!!!!!!! Pe cand un logan fabricat in 2008 are garantie standard 3 ani sau 100000 km . Numai masinile reparate in service au garantie 3 luni.

                        Comment


                        • Korect madi cu siguranta are o problema; Oricum la 3 luni garantie am impreisa ca a fost lovita cum trebuie nu doar o aripa indoita; sau ma gindesc ca mai scoate dacia masini refurbished din fabrica pe care le vinde apoi ca si vehicole de ocazie.

                          Comment


                          • Originally posted by juann View Post
                            Oare de ce-i scos acest logan la vinzare ca vehicol de ocazie cu doar 24 km la bord?
                            Nici nu am stiut ca loganul facelift are volan reglabil pe inaltime ?!
                            Ori eu am ramas in urma cu noutatile, ori cei care vor sa-l vanda prind fluturi.

                            Comment


                            • Da are volan reglabil pe inaltime

                              Comment


                              • Si noul MCV are volan reglabil pe inaltime?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google