Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta cand apare?
    Attached Files
    sigpic
    !

    Comment


    • Care sa fie surpriza.... Cumva lansarea loganului MCV facelift?

      Comment


      • Originally posted by vdmihai View Post
        Asta cand apare?
        Eu personal cred ca niciodata, e noul Renault Symbol, de care toata lumea a crezut ca e un nou model Dacia.
        Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

        Comment


        • Cel din prima poza nu o sa apara niciodata...Nu e o masina reala..E facuta pe calculator de presa care credea ca asa o sa arate logan ph2..

          Comment


          • Am vazut si eu MCV Ph2 si normal, interiorul e schimba la orice versiune si exteriorul arata bine in realitate.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Pai a aparut pe site la Dacia, de la 8400 oiro... Cu ABS in standard....
              Este cumva interesanta plafoniera pentru locurile spate.

              Comment


              • E maine . CARE E SUPRIZA Tweety ? In comunicat emis de Dacia MCV se spune ca acel interior este doar pentru variantele Laureate + Presitige . Restul vor avea vechiul interior . Dupa parerea mea cred ca este normal ca nu au mai pus un sfantz in + la masina . Toti ceilalti producatori pun facelift la pret de nou model si baga reduceri la celelalte.
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • Cele de export ambiance si preferance vor avea vechiul interior...Cele care se vor comercializa la noi vor fi schimbate...Eu asta am vazut
                  Last edited by Ionut; 24 October 2008, 16:50.

                  Comment


                  • Prestige 16v poze EXCLUSIV
                    Attached Files
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Frumos abea astept sa il ridic si eu

                      Comment


                      • Este ceva in neregula!

                        1. Lipseste "manerul" de la usa (interior)

                        2. Nu are difuzor pe usa fata
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu zic sa te uiti mai atent )
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • cred ca e facatura...

                            Comment


                            • Au anuntat acum ca se inchide uzina Dacia pe 30 si 31 oct, repectiv 12 si 13 noiem.

                              Vor fi afectate livrarile deja contractate?

                              Comment


                              • Uzina Dacia isi intrerupe patru zile activitatea "ca urmare a necesitatii de adaptare a programului de fabricatie la cererea comerciala, activitatea de productie a Dacia va fi intrerupta temporar in zilele de 30, 31 octombrie si 13, 14 noiembrie 2008", anunta Wall-Street.
                                Fabricatia de piese de schimb, activitatea anumitor sectoare ale Uzinei Mecanice, cea a centrului CKD, precum si expeditiile de vehicule vor continua fara intrerupere, au precizat reprezentantii companiei.
                                Sursa:http://www.9am.ro/stiri-revista-pres...tivitatea.html
                                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google