Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gigi, fiind "noul" MCV, 100% are volan reglabil, cum si "noul" Logan are! Logic 1+1=2, adica phase deux

    Comment


    • Teoretic asa ar trebui, dar te poti astepta si la surprize vezi reglajul lombar, cd player-ul la logan gpl, s-a tot discutat pe aici

      Comment


      • Originally posted by Miky 48 View Post
        Nici nu am stiut ca loganul facelift are volan reglabil pe inaltime ?!
        Ph2 are volan reglabil pe inaltime de la versiunea Laureate in sus ;)

        Comment


        • Originally posted by Cezar View Post
          @andrei: geometrie variabila nu are turbina de pe dci 85?
          Nu, nu are.

          Si confirm existenta volanului reglabil pe inaltime la MCV Laureate.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Să înţeleg că până la urmă Dacia Logan chiar este într-o criză de personalitate?
            S-au chinuit cât s-au chinuit până au scos acest Phase Deux şi acum tot mai răscolesc prin banca de organe dacă mai scot sau mai adaugă ceva?
            În stilul acesta este posibil ca la drive test să ai un tip de maşină, accepţi acea variantă de echipare, însă la livrare îei … mânz!
            Asta aduce a produs neconform sau falsă publicitate…
            Sper că nu ăsta e drumul cel bun pe care ne tot îmbie Dacia by Renault.

            Comment


            • @Squirrel trebuie doar sa te interesezi cand se completeaza fisa de comanda si sa stii cu ce urmeaza sa fie echipata masina ta, daca la primire nu se potriveste atunci poti sa o refuzi. Dar eu stiu ca Laureate si Prestige sunt versiuni de varf si sigur au reglaj lombar, reglaj inaltime, reglaj volan, la PH2...

              Comment


              • NU vreu sa dezamagesc pe nimeni, insa reglaj lombar nu exista pe toate modele Laureate...

                Comment


                • Laureate-ul meu are. PH2 achizitionat la jumatatea lunii octombrie.

                  Comment


                  • Originally posted by TWeetY View Post
                    NU vreu sa dezamagesc pe nimeni, insa reglaj lombar nu exista pe toate modele Laureate...
                    @TWeetY vorbim de Laureate PH2 da?...

                    Comment


                    • Bineinteles...Laureate ph2...Nu au toate...Cred ca se pune optional.

                      Comment


                      • Pai sunt bulversat de tot, teoria relativitatii e relativa pe langa teoria DACIA!


                        Nu mai cita postul anterior ...se intelege ca lui ii raspunzi.
                        Last edited by valeriuciprian; 6 November 2008, 22:03.

                        Comment


                        • Nu ma intelege gresit...Probabil cele de export nu au...
                          Faza e ca am intalnit laureate, cu si fara reglaj lombar...Pacat ca nu am retinut daca erau pentru export sau autohtone.

                          Comment


                          • Al meu luat in sept are . Laureate 1.6 are
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • Si la mine primit in septembrie 16 ,are, laureate gpl
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment


                              • Aici, la versiunea Laureate -> Scaune, spune asa:
                                Scaun şofer cu reglaj lombar şi pe înălţime - standard
                                In concluzie, toate modelele Laureate (cel putin cazul Romaniei) au reglaj lombar, nu mai dezinformati!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google