Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uite eu tot barum am pe preference 1,4 ABS !! Si sa stii ca sunt bune !!
    Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

    Comment


    • Eu am primit-o cu Kormoran

      Comment


      • Kormoran sa traiasca eu tot din astea am si nu-ti recomand sa pui o frina brusca pe un carosabil umed. Oircum cred ca luna viitoare o sa schimb kormoroanele ca-mi pun cauciuce de iarna.

        Comment


        • Si mie tot Kormoran mi-au dat. 1.6 8v cu ABS.
          Reglajul lombar este la locul lui, nu l-a luat nimeni.

          Comment


          • Tocmai ce am intrat pe seit-ul astoar de la dacia si surpriza: pt laureate GPL radio cd-ul nu mai este in standard.
            eu am facut comanda pe 29 august si atunci era in standard.
            peste o saptamana vine si a mea, sper sa nu am surpriza.

            Comment


            • Cred ca este vorba de MP3,Laureate nu-l are.In schimb are radio-cd,dar nu MP3.
              Intr-adevar,Laureate gpl nu are optiunea asta.
              Last edited by D-FENS; 20 October 2008, 19:08.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Intr-adevar, s-a scos de ceva timp radio CD-ul din dotarile standard la Laureate GPL, ramanand doar precablajul.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Puteti sa imi ziceti si mie modeul de la radio cd ,blaupunkul de pe ph2 ,poti sa ii atasezi 4 boxe sau numa 2 asta sunt curios ?,l-am scos sa vad si avea o mufa mai speciala dar nush daca era iesire statie ,nu le am inca cu sistemele audio .

                  Comment


                  • Originally posted by andrei View Post
                    Intr-adevar, s-a scos de ceva timp radio CD-ul din dotarile standard la Laureate GPL, ramanand doar precablajul.
                    Sti cumva de cat timp s-a scos? Eu am facut comanda pe 29 august si era in standard.

                    Comment


                    • Cred ca daca era in standard si ai platit o sa iti vina...Dar ce sa zic...La mine a fost...
                      AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                      Comment


                      • DE UNDE SI PANA UNDE ? NU Nu cred . E o greseala . Variantele Laureate au CD-Player normal nu va faceti griji. Moderatori nu mai speriati lumea . Au scos de pe site , au bug-uri in configuratorul ala . CUM VARIANTA LAUREATE sa nu mai aiba CD ? Atunci de ce mai e laureate ? Din cate am auzit vor incerca sa le doteze cu MP3 pe toate de pe laureate in curand si sa foloseasca alt sistem de sonorizare pentru Prestige si RS
                        1.6 MPi Icy White

                        Comment


                        • Si Laureate gpl?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • Era vb de Laureate gpl, la cea normala exista, la loganul gpl ph1 cd era optional, ca stiu ca m-am certat cu dealerul, ca am si el imi arata oferta la ph1,la ph2 am avut.
                            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                            Comment


                            • Stire de ultima ora pentru cei interesati de MCV cu facelift"

                              "Logan MCV facelift va fi lansat în România pe 23 octombrie

                              Dacia lansează, în România, varianta restilizată (facelift) a modelului Logan MCV (break), pe 23 octombrie, automobilul fiind prezentat în premieră la începutul acestei luni la Salonul Auto de la Paris.

                              Potrivit oficialilor Dacia-Renault, toate variantele de echipare ale Logan MCV facelift vor avea mici modificări la exterior, în timp ce de interiorul restilizat va beneficia doar versiunea cea mai scumpă, Laureate.

                              Restul versiunilor de echipare ale MCV vor avea acelaşi interior cu cel al modelului iniţial.

                              La exterior, Logan MCV are partea frontală identică cu cea a Logan Sedan restilizat, iar interiorul pentru versiunea Laureate, este, de asemenea, identic cu cel al Logan Sedan facelift."

                              Comment


                              • S-a scos CD Playerul doar de pe Laureate GPL de vreo 2-3 saptamani. Pe Laureate exista.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google