Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa speram ca asa e si vor incepe livrarile de pe 16 cum zicea andrei. Sunt multe masini (prestige) deja fabricate?

    Comment


    • Astazi inca un prestige testat...Culoare visiniu, geamuri electrice spate, scrumiera pe panou usa-dreapta, acele ornamente cromate pe toate cele 4 usi, motorizare 1.6 8V.
      Cam atat ar fi in plus...Nicio comanda pe volan sau pe usi, aerul conditionat tot cu comanda manuala.
      PH2 diesel exista...
      Si cred ca am gasit si explicatia de ce nu sunt la dealeri: astea sunt facute deocamdata pentru export: Spania, Germania, Austria, Cehia, Slovacia, Turcia, Rusia, Algeria etc.
      Numai bine

      Comment


      • Deci sa inteleg ca nu e cam nimic din ce s-a auzit.

        Comment


        • Pai nu stiu ce s-a auzit...Astea de export in loc de dacia asistenta pe luneta spate scrie "dacia elf group renault".
          Am gresit intr-un post anterior spunand de ornamente bej, de fapt sunt cromate.
          Sorry.

          Comment


          • Se auzea de AC automat, de omologare pentru 16", butoane pe usi.

            Comment


            • eu nu le-am vazut...

              Comment


              • Daca ai testat prestige ph2 cum ti se pare?

                Comment


                • Difere cele pentru export? Au ceva plusuri?

                  Comment


                  • Man astea de export au airbag pasager chiar si cele E0...Mai gasesti abs si servo directie...Nu se falesc ca la noi cu geamuri elctrice, radio cd si proiectoare...Mai gasesti un ac...
                    Prestige-ul nu m-a impresionat cu nimic in plus fata de laureat...Chiar m-a derutat faptul ca exista o singura scrumiera in spate...Am crezut ca au gresit aia la montaj

                    Comment


                    • Prestige 1,6 8v TWeety?
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • Da man...Si eu am fost nedumerit...Masina era de Germania...

                        Comment


                        • Interesant e ca versiunea prestige poti sa o iei si cu motor de 90 de cai. Asa inteleg din moment ce a postat Tweety. Pana acum pe prestige era doar cel de 105.

                          Au pastrat aceleasi jante ca si pana acum? Sau sunt alte jante pe prestige?
                          Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                          Comment


                          • Stiu ca e greu de crezut, insa cel de azi avea jante de tabla...

                            Comment


                            • Esti sigur ca era Prestige?Eu am mai auzit de Laureate pt export...Am avut si oferta,dar am refuzat-o.
                              Intr-adevar,si eu am auzit de la dealer-ul de la mine ca pe 15 se incep livrarile.Cred ca vor aparea si in show-room-uri,daca am inteles eu bine...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Sunt sigur daca pe eticheta usii scria "prestige" si pe toata documentatia aparea E2 prtestige...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google