Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganul cum are roata de rezerva ?... De dimensiuni normale ?...

    Comment


    • Nu cred ca vor ridica asa mult pretul oricum e o dotare buna pentru versiunea de varf cel putin optionala.

      Comment


      • Peste 3000 de euro?Exageram deja...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Diferenta in grupul Renault de la Aer conditionat manual la Clima este gen 80Euro cu tot cu TVA deci nu cred ca va fi mai scump pe Logan (nu va ganditi ca o sa fie Bi-zona sau gen Thermotronic mercedes) deci nu se va ridica foarte mult pretul . Se incearca o testare + omologare a Loganului pe 16" d-aia ma tot stresez Sper sa se faca la Prestige nu tocmai la RS in februarie. Poate se face mai repede si pot sa pun si eu pe al meu oficial ;)
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Nici gand atat dar ma gandeam ca nu va fi singurul update si de asta m-am exprimat asa totusi D-FENS ai dreptate am cam exagerat multumesc de corectare la fel si alex86
            sigpic
            !

            Comment


            • Ce bine ar fi sa fie pe 16"

              Comment


              • Deja la cei 12-13k despre care vb tu o sa fie probabil RS sau Sport cum il vor numi ei cel de 1.6 133 cai care e o minunatie tehnic dpdv al motor - transmisie . Sub 8 sec 100km/h poate facem rost de un filmuletz din uzina sa vedem si noi - Membrii din Mioveni poate ne ajutati si voi cu asa ceva ;)
                1.6 MPi Icy White

                Comment


                • Originally posted by Razzvan View Post
                  Loganul cum are roata de rezerva ?... De dimensiuni normale ?...
                  La fel ca celelate 4. Nu-i nici o diferenta.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Interesant ce spune ingerulol. Insa mi se pare bataie de joc, sau cu alte cuvinte, cred ca numai la noi s-ar putea intampla ca o masina doar in varianta maxima de echipare sa aiba comenzile pe usi,iar pe restul nivelelor de echipare sa fie pe consola, ca pana acum.
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • Ciudat si urat , dar adevarat . Da in Romania asa este . Spunea cineva pe forum ca acele capacele din usi folosesc ca masca pentru acoperirea unui surub pt manerul nou tip PH2 insa eu l-am desfacut si are si un tip de arc ... Ceva de genu si este gol . Vezi in usa ;) deci nu ar avea altceva pentru ce sa fie . Sigur o sa se implementeze geamurile in usi - sper ca la RS sa fie si pt usile spate.
                      1.6 MPi Icy White

                      Comment


                      • Originally posted by andrei View Post
                        Dap, dar ca optional.
                        @Andrei: ai cumva o poza cu un interior full options? Adica si cu climatronik?
                        sigpic
                        NEVER FORGOTTEN

                        Comment


                        • Acea masca este chiar pentru acoperirea surubului, m-am uitat eu azi. Arcul acela este pus ca sa nu miste chestia aia din plastic ce acopera gaura.

                          Comment


                          • Deşi actualul Logan abia a primit un facelift, inginerii francezi deja lucrează la viitoarea generaţie, cu un design ce se află în ultimele stadii de finisare.
                            Seamana cu BMW X6,nu?
                            Attached Files
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Pe mine tot data de lansare a versiunii pretige ma roade. Nu se mai stie nimic?

                              Comment


                              • @D-Fens pozele au sigla veche
                                Cel mai lent 1,6 8v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google