Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine-mi da vestea cea buna,are de la mine o lada de BERE!!!
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Sa vedem ce fac dealerii , pentru ca se vor misca destul de repede comenzile la PH2 Prestige dupa cate am inteles , gen 5 zile lucratoare a 6-a sa primiti masina daca sunteti din Pitesti . Unui Logan Ph2 ii ia 53h parca pe linia de asamblare + 20 CTC + alte cateva incarcare descarcare + promptitudinea dealer-ului.
      1.6 MPi Icy White

      Comment


      • La mine in oras cred ca sunt destul de promti,daca nu...I KILL YOU!
        Multumesc ingerulol pt informatii...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Am vaga impresie si sper sa nu ma insel pentru binele nostru al tuturor , vor sa aduca multe imbunatatiri la prestige fata de Laureate . Am inteles ca se discuta de mai bine de vreo 3 luni despre AC Automat(probabil o tarapana dar e AUTOMAT-CLIMAAaaaa) + geamurile electrice fata in usi (se insela cel care spunea ca lacasul este pentru un surub al manerului) am desfacut eu si e gol + Puls pe partea soferului macar si mai este ceva dar nu-mi aduc aminte ce ... Luna viitoare ma duc pe la Pitesti pe la un unchi al meu sa ma informez (si pe voi la fel)
          1.6 MPi Icy White

          Comment


          • Asteptam cu nerabdare si alta informatii.Eu iti multumesc pt ele.Lada de bere chiar o voi da,nu glumesc deloc!
            Inca odata,MULTUMESC.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • La prima intalnire la care voi participa ;) poate bem o bere impreuna
              1.6 MPi Icy White

              Comment


              • Asa sa fie!Cu cea mai mare placere!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Un clip ce Loganul PH2:

                  Comment


                  • De Belgia!!!E al tau?
                    Last edited by D-FENS; 26 September 2008, 22:39.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Climatizare automata s-ar putea sa fie optionala, nu standard. Si de asta ziceam eu mai demult ca mai sunt de facut finisari la bord...
                      Iar daca se vor aduce modificarile astea, inevitabil se va scumpi.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Un pret aproximativ?
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Pana acum vesti super sper sa se adevereasca. Multumim ingerulol

                          Comment


                          • Nu vor mai avea roata de rezerva PH2-urile in curand . Se pune un mouse anti pana si in locul liber vor fi toate trusele + cric + triunghi + mouse antipana + cheie roti intr-un suport de rasina speciala (gen spuma de mare - poliestiren expandat ) dar mult mai tare si se va aplatiza tot compartimentul portbagaj pentru o suprafata (incearca ei 535litrii)
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • Ar fi si timpul...
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Originally posted by andrei View Post
                                Climatizare automata s-ar putea sa fie optionala, nu standard. Si de asta ziceam eu mai demult ca mai sunt de facut finisari la bord...
                                Iar daca se vor aduce modificarile astea, inevitabil se va scumpi.
                                Pai daca e adevarata chestia cu climatizarea ph2 scrie pe mine
                                Dar cred ca ar ajunge la 13 000 de euro poate mai mult??
                                Last edited by vdmihai; 26 September 2008, 22:48. Reason: greseala:)
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google