Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poftim ...
    Chiar daca stiu ca am mai postat pe undeva!
    Va multumim pentru increderea pe care ne-ati acordat-o apeland la serviciile noastre.


    Referitor la solicitarea dumneavoastra cu privire la echiparea cu anvelope a vehiculelor marca Dacia, va comunicam faptul ca producatorul echipeaza gama Logan Berlina cu anvelope marca Continetal EcoContact, Barum Brillantis si Michelin Energy 3.


    De asemenea, va informam ca anvelopele se monteaza in procesul de fabricatie in functie de loturile de aprovizionare din momentul respectiv.

    Comment


    • Eu am cumparat masina in martie 2009 si are kormorane .. deci orice e posibil

      Comment


      • Originally posted by CataLiNNN View Post
        gigelgicuta e imposibil sa iti vina incaltata cu kormorane!!
        de ce zici ca e imposibil? mie mi-au zis ca e foarte posibil, si crede-ma ca sunt printre cei mai seriosi dealeri din prahova, si pot spune ca din discutia avuta cu ei cu ei chiar stiu ce zic si ce fac. , deci nu cred ca aveau de ce sa ma induca in eroare. cat privezte MP3-ul asa ma gandisem si eu sa il pun de la mine, si in caz de ceva doar il schimb cu cel original, care oricum vine standard.
        Last edited by gigelgicuta; 5 April 2010, 22:12.

        Comment


        • eu am luat masina in iunie 2009 si are cauciucuri BARUM

          Comment


          • gigelgicuta dai un telefon la Vocea Clientului,vorbesti,le explici ce si cum,iti dau raspunsul,iar apoi te duci la dealer si ii expui problema.Daca tot o tine sus si tare cu kormoranele suni de fata cu el la VC.
            Bafta!

            Comment


            • e o solutie si asta, cu toate ca nu mi-au zis ca vine sigur cu kormorane, doar ca e posibil..., deoarece ultimele masini cu dinastea au venit

              Comment


              • Da' de ce fugiti toti de kormorane ? Eu am cu ele 11 mii km si sunt ok , se comporta ok

                Comment


                • nu neaparat ca fug de ele, doar ca sunt mai slabe decat Continental si Michelin atata tot

                  Comment


                  • Exact,este o diferenta intre ele si conti sau michelin

                    Comment


                    • E posibil sa vina incaltata masina cu Motrio.
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • A mea (de 2 saptamani)a venit cu Debica !

                        Comment


                        • bobo77 nu mai citii doar printre randuri.
                          caat din cate vad in avatarul tau,ai mcv.

                          Comment


                          • CataLiNNN nu te baza pe raspunsul primit de la vocea clientului , aia nu stiu pe ce lume sunt , bobo are dreptate ultimile masini vazute de mine erau incaltate cu Motrio asa ca nu mai face afirmatii gratuite si documenteaza-te , este vorba de masinile noi venite nu care au stat in shoroom .
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • gabylzr nu trebuie sa ma documentez ,poate vrei sa zici sa ma informez!
                              M-am informat destul,nu numai la VC,nu mai posta pentru +1,si nu am inteles faza cu afirmatiile gratuite.

                              Comment


                              • a mea a venit pe data de 30 martie incaltata cu motrio.
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google