Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar pe spate?

    Comment


    • da doar pe spate, pe interior, o sa fac o poza astazi sa vedeti

      Comment


      • asa cum am promis, poza cu aparatorile de norori de la rotile spate
        Attached Files

        Comment


        • gigelgicuta nu era vorba de aparatoarea aia.Uitate deasupra rotii daca e ceva de plastic care protejeaza caroseria?Eu am vazut ca este,insa doar pe spate. WTF?

          Comment


          • Scuze, se pare ca am inteles eu gresit.
            Da plasticul ala de protejeaza interiorul aripi este si la mine, si pe fata si pe spate . Pe fata e pe tot interiorul aripii, iar pe spate doar pe jumatatea posterioara. O sa fac si la astea niste poze mai pe seara.

            Comment


            • Mersi de informatie.Sa stiu sa ma iau de dealer daca lipseste cel dupa fata cum era in showroom

              Comment


              • Destul de interesante "modificarile" aduse . Treaba cu lipsa "inscriptiei" cu motorizarea este doar la 1.2 16v , sau mai nou este la toate modelele logan ? Aceeasi intrebare legata si de aparatorile de noroi...?

                Comment


                • Nimeni mai e un topic aici in care se discuta despre emblema motorizarii.
                  Din cate stiu,aparatorile de noroi ti le cumperi tu,iar aparatorile alea de plastic care apara aripa ar trebuii sa fie.

                  Comment


                  • Faceam referire la aparatorile puse de gigelgicuta in poza de mai sus , daca este pe toate modele logan .

                    Comment


                    • nimeni - ce poza ai la avatar? saraca masina
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • Originally posted by CataLiNNN View Post
                        Nimeni mai e un topic aici in care se discuta despre emblema motorizarii.
                        Din cate stiu,aparatorile de noroi ti le cumperi tu,iar aparatorile alea de plastic care apara aripa ar trebuii sa fie.
                        Si eu cred ca ar trebui sa fie, probabil depinde si de versiune, nu bag mana in foc.

                        Comment


                        • Mi-am adus aminte ca am promis sa pun poze cu protectiile de pe interiorul aripilor fata si spate. Am dat fuga la masina si am facut 3 poze. In prima si a doua se poate vedea aripa spate si ca protectia nu e pe tot interiorul ei, iar in a treia poza se vede aripa fata si cum tot interiorul ei este protejat.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Eu de ce nu am asa ceva la masina?S-au bagat mai tarziu,eu o am din 2008.

                            Comment


                            • Da,dar cred ca gasesti de cumparat.Sunt bune ca protejeaza,mai ales cand se pune noroi...

                              Comment


                              • Eu mi-am pus de alea din comert care se pun si pe ph1.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google