Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hopaa!
    Arcul fata are protectie de cauciuc pe zona unde intra in contact cu oala!
    (sper ca nu ma insel)

    Comment


    • Nici eu nu am asa ceva si am Ph2 din 2008. Am impresia ca nici prinderile nu le am.M-am uitat de curiozitate la loganul vecinului ( parcat chiar langa mine) tot Ph2 si el are sudate pe interior la aripa 2 filete ca sa le zic asa , banuiesc ca acolo s-ar monta aparatorile alea.

      Comment


      • auoleu!!e bestiala poza.si stopuri clare..si evacuare dubla..vreau si eu

        cred ca am facut o greseala..si e posibil sa fi postat gresit aici..imi cer scuze daca asa e..vazusem o poza mai devreme cu un logan ph2 moficifat..evacuare dubla, portbagaj clean...si m-a luat valu
        Last edited by MarianS47; 18 June 2010, 12:01. Reason: Automerged Doublepost
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • Dacia Logan RS Concept http://www.youtube.com/watch?v=F3-g4...eature=related .Imi place

          Comment


          • interesant conceptul...dar cred ca se poate si mai bine... a se vedea unele modele de pe forum, care din partea mea, ar primi mai repede votul in fata acestui concept "sportiv"... imi place ca au pus discuri pe spate, dar parca nu este "trantita" cum trebuie....francezii astia se misca tare greu!
            Last edited by ionut.c; 17 July 2010, 22:38.

            Comment


            • voi stiti sa deosebiti un concept de un "tuning" in photoshop ?

              Comment


              • Am si eu o intrebare . Stie cineva exact cum se numeste modelul de jante de pe conceptul acela facut in photoshop ? Pe ce model renault a fost pus .

                Comment


                • Probabil pe nici unul, mie imi par construite 3D in ton cu chestiile alea de pe bara fata ce vor sa fie aripioare. Este un concept nereusit, are prea multe hibe estetice, executat curat si doar atat.
                  Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                  Comment


                  • Nici mie nu m-i se pare prea reusit conceptul,mai mult o da in tiganeala
                    sigpic

                    Comment


                    • Am aflat , sunt pe sandero sand up(concept) ...

                      Comment


                      • Sall

                        Cine imi spune si mie cum pot lega un subwoofer de cd-playerul original blaupunckt de pe dacia facelift?.astept sugestii

                        Comment


                        • Originally posted by andrei View Post
                          Dap, dar ca optional.
                          Si uite ca ai gresit

                          Comment


                          • eu astept sami vina comanada la logan nou faza 2 si pot sa zik k are barile negre are servo si esp dar eu lam luat gol pt de ataat am avut bani si ma ajuns pe la 7000 de euro motor 1.2 kare a fost valabil doar o luna!oferta!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ai dat 7000 pe 1.2 cu servo? Ieseai mult mai bine ca bani daca mai cautai ceva reprezentante. Mie mi se pare mult. Si de unde ESP ?
                              Logan PH2 1.4 MPI ABS+AFU+GPL ProiectoareEchilibru perfect.

                              Comment


                              • Originally posted by chris-chris View Post
                                eu astept sami vina comanada la logan nou faza 2 si pot sa zik k are barile negre are servo si esp dar eu lam luat gol pt de ataat am avut bani si ma ajuns pe la 7000 de euro motor 1.2 kare a fost valabil doar o luna!oferta!
                                Chris, nu exista ESP pe Logan, nici macar optional. Cine ti-a zis ca ai ESP te-a pacalit intr-un mare fel

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google