Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai bine iei fonomin care costa 10 ron / mp2 ... si iti antifonezi podeaua...sa vezi acolo diferenta ... nu se mai simt vibratiile de la trenu de rulare si zgomotu destul de diminuat...daca mai faci si portierele e stas ...numai ca la portiere folosesti alt tip de izolant

    Comment


    • Originally posted by CSH View Post
      Si se simte la producator 100ron ? Sa fim seriosi. Daca trebuia pusa o puneau si la benzinare.
      da se simte,oare bara stabilizatoare cand au scos-o din ce motiv au facut-o asta nu te intrebi.
      Multa lume, putini oameni...

      Comment


      • Acuma tot are bara. Ieri am luat masina si are bara.

        Comment


        • Ce bara?Stabilizatoare?

          Comment


          • Ce motorizare ai luat?
            ASA zici tu ca toate au bara stabilizatoare...
            Multa lume, putini oameni...

            Comment


            • au pe naiba toate ;astia nu se gandesc cat de periculos e in curbe sa n-ai stabilitate si sa ai viteza;dar nui nimic dupa mintea lor o sa merg cu 50 la ora si in afara oraselor )

              Comment


              • Eu nu am bara stabilizatoare. Am mers si cu alt logan cu bara stabilizatoare si sincer nu am simtit nici o diferenta intre cele doua (intr-adevar nu am depasit mai mult de 110 km/h la cel cu bara). Chiar nu ii simt lipsa. Intradevar nu e lamborghini si probabil tocmai de aia nu ii vad rostul . Plus ca nu mai ai grija intretinerii acesteia.

                Comment


                • Logan 1,6 16 v decembrie 2010 are bara stabilizatoare.

                  Comment


                  • intotdeauna a avut

                    Comment


                    • Logan ph2 foarte frumoasa !
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • ce praguri ar da bine pe ph2? care aveti?si poze

                        Comment


                        • Originally posted by gigelgicuta View Post
                          Eu nu am bara stabilizatoare. Am mers si cu alt logan cu bara stabilizatoare si sincer nu am simtit nici o diferenta intre cele doua (intr-adevar nu am depasit mai mult de 110 km/h la cel cu bara). Chiar nu ii simt lipsa. Intradevar nu e lamborghini si probabil tocmai de aia nu ii vad rostul . Plus ca nu mai ai grija intretinerii acesteia.
                          Da, ce bine ca nu trebuie sa o gresezi la fiecare 5000 km.... Ah, ba nu, aia era la ARO. Stii cum zice vulpea de struguri?
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Stie cineva loganul facelift black line mai are protectiile acelea negre la usi sau nu,pe stalpiui usilor?
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • le mai are si asta dc nu sa aiba?

                              Comment


                              • a pus cineva lumini in stopurile din spoiler spate?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google