Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saturnia2001 View Post
    Juann ,fiind din Iasi ,iti zic ca eu am facut toate actele prin cei de la caremil ,am dat 1700 ron ,si ei s au ocupat de toate ,aici fiind inclusa si taxa de poluare,in 10 zile aveam nr definitive preferentiale,,,ei au fost la rar,fisc politie etc,,,,taxa la 1.6 mpi era atunci de 1300 ron ,la tine cred ca e mai mica ,,,casco eu am facut la asiban ,,e bine sa il ai ,mai ales ca amindoi cunoastem traficul din orasul nostru ,,,e ca in jungla ,,,si nu numai la noi ,,,,iti mai trebuie banii pt nr rosii si asigurarea rca

    Din auzite am inteles ca prin alte orase din tara soferii sunt mai civilizati dar na..... La noi in Iasi multi sunt de la tara si se cred mai "zmei la volan" care stiu sa claxoneze.

    Indiferent cum se circula prin alte orase eu va sfatuiesc sa va faceti casco macar in primii 2, 3 ani. De exemplu eu mi-am facut casco la omniasig si mi-a asigurat masina la pretul de achizitie. Prima de asigurare 390 EURO/an asigurare in romania; avarii, furt,... Fransiza o%.

    Comment


    • Originally posted by Ottonel View Post
      De azi se pot lua comenzi
      Pentru ce?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Cel mai bun casco este la asiban ...Practica un procent de 3,3% din valoarea masinii pe an ......Ceea ce e destul de bine..Si la masina noua trebuie.Eu voi avea casco 5 ani,dar ma rog sa nu il folosesc niciodata....
        Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

        Comment


        • Originally posted by Ottonel View Post
          De azi se pot lua comenzi
          Pentru Prestige, nu?
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Nu stiu daca neaparat pentru prestige, cert e ca am auzit de la cineva cum ca sistemul Dacia a avut niste probleme si zilele trecute efectiv nu se puteau lua comenzi. Gurile rele spuneau ca acest lucru ar fi fost intentionat facut de cei de la Dacia, pentru ca stiau ca Euro va creste mult.
            Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

            Comment


            • Eu auzisem de la dealerul de la mine din oras ca nu ar mai lua comenzi pana la sf anului pt motorizarile pe motorina...
              sigpic

              Comment


              • Nu este cerere pentru dCi cum a fost la ph1.

                Comment


                • Vad ca mentiunea de pe site-ul DACIA pentru PRESTIGE de "ulterior disponibila" a disparut.

                  Se iau comenzi??

                  Comment


                  • Sigur este site-ul Dacia?Ca la mine este inca "disponibil ulterior"
                    Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Eu am vazut aici http://www.dacia.ro/#/modele-si-pret...n/configurator

                      Comment


                      • Dci-ul e mai scump, de asta sunt cererile mai mici si mai tinand cont si de pretul motorinei ...

                        Comment


                        • ......Si de problema sistemului de injectie care e ca la loterie......

                          Comment


                          • Da se iau comenzi pentru prestige ph2. Chiar ieri am fost sunat de dealer sa ma intrebe daca mai vreau prestige. Insa acum e o mare problema cu euro care a luat-o razna si care sper sa mai scada pentru a putea si eu comanda masina dupa care astept de 3 luni si ceva.

                            Comment


                            • Originally posted by Cromatic View Post
                              ......Si de problema sistemului de injectie care e ca la loterie......
                              nu prea sunt in general probleme

                              Comment


                              • Confirm si eu ca se iau comenzi pentru Prestige si livrarile vor incepe dupa 15 octombrie.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google