Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banuiesc ca la tine e vorba de senzorul de turatii.

    Comment


    • Amitaf ... Mcv'ul e o masina sa'ti faci treaba cu ea si nu sa te plimbi noaptea pe bulevard sa'ti admire lumea masina ...

      Comment


      • Ai dreptate razzvan,mie imi trebuia o masina familiara,pentru mine este perfecta,ideea cu faceliftul era doar acel interior,o idee mai util si de ce nu,parca mai bine realizat

        Comment


        • Originally posted by andrei View Post
          Eu nu inteleg un lucru: de ce nu incep ei sa ia comenzi pentru Prestige? Si fara bon de comanda, normal.
          Pentru ca a lua o comanda pentru dealer inseamna sa primeasca o suma din partea clientului. Daca nu ii poate face aviz de plata cum sa ii ia banii, pe ochi frumosi?
          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

          Comment


          • Am vazut azi un trafic un Logan Facelift si arata super. Toti intorceau capul dupa el.
            ABS Plus Preferance 1.4 MPi

            Comment


            • Am vazut si eu azi prin salajan (bucuresti) un facelift visiniu ca al meu...Si mai mai ca as vinde "visina" mea....Ca sa imi iau facelift-ul.. oricum arata super mijto mi se parea mie sa avea botul mai lasat ? Cel putin spatele e criminal
              1.6 mpi cu un strop de redbull
              Respect pentru ca imi pasa

              Comment


              • Maine la ora 15,30 am programare sa imi ridic golanita facelift! Nu cred ca dorm la noapte... )
                Eu sunt magician... Eu pot...

                Comment


                • Cu cateva zile inainte de intratea in vacanta a angajatilor de la uzina dacia nu se stie cand se va putea comanda prestige face lift? Se va putea comanda dupa ce revin adica la inceputul lui septembrie? Cei cu antenute poate au mai aflat ceva. Multumesc celor care vor raspunde

                  Comment


                  • Tot septembrie se pare ca va fi "marea lansare"...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Merci de raspuns andrei sa speream ca o sa ma bucur de ea pana nu plec la facultate.

                      Comment


                      • Salut! De azi sunt conducatorul junghiului 1.4 PH2 Laureate Albastru Marine. Platit ieri plecat acasa cu el azi. Pus aparatori, deflectoare fata si o alarma gratis. Am ajuns cu el intreg acasa prin jungla din Dr. Taberei pana in Bucurestii Noi, 3 ani de B din care am condus doar 2 luni. Merge bine zdreanta, am avut impresia ca e puturos pe o sosea libera azi, dar mai mult ca sigur era din cauza schimbarii de treapta la turatie joasa pt. 80km/h. Dezamagit de manerele de la usi, zic ca sunt facute in caverna. Acuma trebuie sa citesc manualul ala sa vad ce si cum. Hai sa il stapanesc sanatos, sa faca multi km cu putin combustibil si fara incidente.

                        Comment


                        • Pai sa-l stapanesti sanatos...Bla, bla.... o sa-si mai dea drumul motorul la cai pe pasune dupa ce treci de 3000km. Si tot cam pe-atunci o sa-i scada si consumul un pic. Apropo, nu-ti bate joc de ea in rodaj, nu depasi frecvent 3500rpm in primii 1000-1500km. Asta inseamna ca in tr4 sa mergi maxim 90-100 si in tr5 maxim 110-130. Hai noroc!
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Eh, mi-am adus si eu masinuta acasa, Laureate 1.6 16 V, PH2, si e o minunatie... Trecerea de la 1310 la Logan 1.6 16 V este...... Nu am cuvinte...
                            Eu sunt magician... Eu pot...

                            Comment


                            • Cat ajunge taxa de prima inmatriculare? Stie cineva?

                              Comment


                              • Buna intrebare, la dci-ul de 70 cp oare cat e?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google