Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Csebalyn,ce umor negru...
    alex,asteptam toamna,atunci sper ca se vor numara si Prestige-urile noastre.Vine ea si vremea noastra.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Eu am impresia ca le aduc din Brazilia....Altfel nu inteleg de ce sa dureze asa mult!
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • Cred ca vor sa puna piele de shinshila,de aia intarzie.Sau vor sa-i puna mai multe volane si schimbatoare.
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • D-fens, vb cu ei si spune-le ca oricum nu vrei volanul lor de piele ecologica, sa ti-o dea asa

          Comment


          • S-au(m-am) inecat ca tiganul la mal...
            So close,yet so far from Paradise...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • D-fens tii neaparat sa iei Prestige? De ce nu iei un Laureat 2 cu motor de 1,6 16 v ca din cate stiu nu se asteapta atat.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • Nu se merita sa comanzi laureate 2, daca pui optionale iesi peste pretul prestige-ului, asa ca mai bine astepti.
                Parerea mea.
                Astra J 1.4T 140cp Enjoy Power Red

                Comment


                • In sfarsit l'am vazut si eu ( doar din spate ... Era la benzinarie)... Mi'a placut din spate ... "fund bombat" exact pe placul meu

                  Comment


                  • Faza cu volanul care inca nu a fost imbracat in piele de firma producatoate este o aberatie...Deci ph2 are acelasi volan ca sandero care a fost vandut sub sigla reno are volan in piele renault sandero si logan sandero au acelasi volan=> logan ph2 are acelasi volan ca sandero deci ar trebuie sa vanda deja ph2 si sandero prestije.Deci cei de la DACIA sunt nijte mincinosi...Parerea mea

                    Comment


                    • Eu nu stiu daca este aberatie sau nu,cert este ca,daca pt niste volane din piele nu se da drumul la Prestige atunci Dacia are probleme si vad ca nu-i intereseaza catusi de putin imaginea firmei.Tipic romanesc.
                      Ma gandesc totusi,ca sub acest pretext sa nu "coaca" altceva,nu neaparat de bine...
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • @alexgame: Volanele se fabrica in Romania, nu au treaba cu volanele de pe Renault Sandero.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • Originally posted by D-FENS View Post
                          Eu nu stiu daca este aberatie sau nu,cert este ca,daca pt niste volane din piele nu se da drumul la Prestige atunci Dacia are probleme si vad ca nu-i intereseaza catusi de putin imaginea firmei.Tipic romanesc.
                          Ma gandesc totusi,ca sub acest pretext sa nu "coaca" altceva,nu neaparat de bine...
                          ce crezi ca vor sa "coaca"?

                          Comment


                          • Nu stiu,ma astept la orice...Doar suntem in Romania,nu?
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Pe masinilie astea se monteaza piese pentru care nu s-a dat inca acordul de fabricatie...

                              Comment


                              • La ce te referi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google