Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astazi am sunat la un dealer Dacia (AMAT) si mi s-a spus ca daca comand masina saptamana viitoare (un Laureate 1.4l) imi va fi furnizata in 10 zile. Am intrebat de o eventuala oferta si singura de care mi-a vorbit a fost si cea de la Sandero, adica un an de Casco gratuit (ceea ce nu este tocmai rau) prin credit BRD, asiguratorul fiind Asiban.

    P.S.: Vorbea cineva de ABS gratuit, este oficial. Stiti ceva?

    L.E.: Eu sunt din Pitesti!
    sigpic

    Comment


    • Ce va fabrica DACIA?
      Doar facelift in toata gama?
      Deci sa inteleg ca o masina ca a mea nu se va mai fabrica?!!

      Comment


      • Iezact!
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Oare se gaseste macar un exponat la dealer???

          Comment


          • @D-FENS: Dezinformare mare pe acolo. SUV-ul (H79) se va lansa in toamna, la Geneva, nu la anul.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Originally posted by cgcx View Post
              Astazi am sunat la un dealer Dacia (AMAT) si mi s-a spus ca daca comand masina saptamana viitoare (un Laureate 1.4l) imi va fi furnizata in 10 zile. Am intrebat de o eventuala oferta si singura de care mi-a vorbit a fost si cea de la Sandero, adica un an de Casco gratuit (ceea ce nu este tocmai rau) prin credit BRD, asiguratorul fiind Asiban.

              P.S.: Vorbea cineva de ABS gratuit, este oficial. Stiti ceva?

              L.E.: Eu sunt din Pitesti!
              Deci, sapt viitoare daca comandam masinuta vine in 10 zile. Stie cineva daca si la inceputul lui august ? Ca atunci voi avea banii disponibili [laureate 1.6 90cp, cu mp3 si abs, alb sau gri platine, nu m'am hotarat]

              Comment


              • Timpul de livrare depinde de dealer, iar daca comanzi in august iti vine in septembrie, cel mai devreme, ca fabrica are concediu in august.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Cred ca pana intra in concedii nu o sa se poata comanda prestige ph2?

                  Comment


                  • O "antenutza" din fabrica mi-a zis ca Prestige va aparea cam pe 23 iulie.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • Caz in care, cel putin o luna, tot pieton o sa ramai
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Corect,mai rau este ca ma duc la mare cu coaja lu' socra-miu,dar cine stie?Poate pana pe 10 august....
                        @csebalyn,ce fel de Logan ai acum?
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • Partener ph1...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • De ala vroiam si eu initial,albastru mineral...Dar a aparut Ph2 si m-am sucit si la model si la culoare.Frumoasa masina.
                            Sa te bucuri de ea si sa fie intr-un ceas bun.Multumesc de raspuns.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Mersi de urari. Albastru mineral e culoarea, dar eu o vad gri toata ziua
                              ph2 la aceleasi dotari (reducere 500 euro, garantie extinsa, garantie vopsea, 4 airbaguri, gps, metalizata) cred ca imi iesea cu cateva sute de euro bune mai scumpa. Si cum pe mine plasticele nu ma intereseaza...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • S-a lansat Dacia logan Phase II

                                Iata cateva poze cu Logan Phase II
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google