Dacia Logan facelift

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alex,din pacate noi trebuie sa mai asteptam,sper ca cel tarziu in toamna...
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Mai e promotia de la logan I pentru versiunile cu GPL ? Adik ABS gratuit ? Acum in acelasi pachet cu ABS intra si AFU ?

      Comment


      • Apropo sunt f curios. Sigur mai exista Lgn ph1 in stoc. Ce vor face cu ele? Caci sigur nu mai sunt cereri...Vor face reduceri mari de preturi? Ca la fiat, ceva in genu -1000?

        Comment


        • Originally posted by mph View Post
          Acum in acelasi pachet cu ABS intra si AFU ?
          Nu, nu intra si AFU.


          Iar pe site-ul Dacia sunt niste greseli imense, nici nu vreau sa mai citesc ca ma enervez. Scrie de ABS v. 8.0, scrie nu mai putin de 5 playere audio la Prestige, scrie la Prestige ca are jante de aliaj, dupa care scrie ca are jante de otel, de tapiterii nici nu mai zic...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • La mine site-ul Dacia a luat-o razna.Imi apare doar negru pe alb,fara poze...E aiurea rau de tot.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Am observat ca Prestige e mai ieftin.Inainte era 9950 euro,acum este 9550 euro.Vad ca nu i-a "dat drumul".De ce?Nu cumva vor sa vada cum merg celelalte variante,ca sa vada daca mentine pretul sau nu la Prestige?
              La Dacia totul e posibil...
              Last edited by D-FENS; 3 July 2008, 18:35.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • Imi place cum arata noul logan, am un semn de intrebare, daca stie cineva sa raspunda, actualele cutii de viteza si motoare(cele care se monteaza acum pe lgn) se fac in Romania? Mia asa mi-a soptit o pasarica...
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • In poza este interiorul unui renault logan facut in america de sud
                  loganul respectiv e fabricat in 2008 si are 10.000km si e de vanzare pe un site de specialitate
                  interesant, nu?
                  Attached Files

                  Comment


                  • @bobo77: Asa e, dar sunt produse cu multe piese turcesti si din import.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Este singura chestie de care imi este frica @andrei, daca la restul s-au gasit solutii(multi dintre noi probabil stim masina asta din surub in surub), la o masina daca ai probleme cu motorul si cutia, abia de atunci situatia este grava si cum motoarele si cutiile sunt produse la noi...Ma indoiesc ca nu vor fi.
                      Doar 1,6 16 v este produs in Spania, singurul care a mai ramas...
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • Daca nu se umbla la cote si materiale teoretic nu are de ce sa apara probleme!Avantajul ar mai fi ca nu-s motoare de generatie relativ noua, deci multe din hibe au fost deja solutionate!
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Dar se ignoră factorul România, unde totul este posibil, mai ales dacă este de rău, conform Legii lui Murphy.
                          PS: Cred că Murphy ar trebui să obţină cetăţenia română în mod implicit…la cât de bine a legiferat situaţia din ţara noastră şi eventual un loc pe viaţă în forurile legislative… ;)

                          Comment


                          • Ca un mic exemplu, cred ca stiti prea bine problema scurgerilor de ulei pe la distributie din cauza pieselor Sinterom
                            sigpic

                            Comment


                            • În mai puţin de o lună vom vedea şi faceliftul modelului MCV, pentru ca până la finalul anului, inclusiv Pick-Up-ul şi Van-ul să treacă prin aceleaşi schimbări. SUV-ul vine anul viitor.
                              http://www.***********//articol-daci...curand-2755290
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • R90, adica break-ul va iesi in toamna zice Dacia...Eu l-am vazut pe strada

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google