Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kelemen View Post
    Si eu ma intrebam acelas lucru...Nu vad de ce nu s-ar potrivi ,intrebarea mea e alta :isi are rostul la mpi?
    Nu vad de ce nu si-ar avea vreun rost daca insonorizeaza mai bine...Nu? Eu am pe prestige si e f. Silentioasa. Am intrebat aici pe forum pt un prieten care nu stia daca se potrivesc.
    @andrei: multam fain de raspuns
    Last edited by comiflor; 9 June 2008, 21:52.
    To be or not to be....???

    Comment


    • Si eu am la MPI insonorizant de DCI, pe capota, de 1,6 16V pe peretele de foc. Se simte la viteze mari. Pe peretele de foc apara si conductele AC de caldura motorului.

      Comment


      • Originally posted by andrei View Post
        Denumire Pret (Euro)


        ORNAMENT FAR FATA DREAPTA 0,83
        ORNAMENT FAR FATA STANGA 0,83
        sunt cumva ploapele? Sau daca nu ce sunt? O poza se poate? Si doar atat costa?

        si cam cat costa insonorizantul capota? are careva idee?
        Last edited by B 83 RMJ; 15 June 2008, 19:48.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • Sunt ornamentele dintre far si aripa, nu pleoape.
          Insonorizantul capota e 150 lei.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • Ai o poza cumva cu ornamentele alea?
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • E un cauciuc, care acopera golul dintre far si aripa, la maisnile mai vechi de septembrie 2006.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Aha...Ms..Eu am din 2008
                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                Comment


                • E pentru spatiul liber intre spoilerul fata si far, dar se observa doar la modelele mai vechi de septembrie 2006...Si acele ornamente sunt pentru acele masini. Cele mai noi de septembrie 2006 nu mai au spatiul ala gol acolo
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • Originally posted by calinutza View Post
                    Inteleg ca presurile sunt accesorii. Dar setul de becuri si sigurante de rezerva nici eu nu le-am primit la ridicarea masinii. Ale naibii economii fac si ei
                    Sigurante ai primit (le localizezi in usita panoului de siguranate)

                    Comment


                    • Originally posted by alindrgn View Post
                      E pentru spatiul liber intre spoilerul fata si far
                      E pentru locul dintre far si aripa.
                      Poze gasesti aici.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Dap sigurante am primit toti sunt pe usita panoului dar becuri de rezerva na-m primit!
                        iar in 2005 cand am luat-o eu nu mi-au dat magarii nici macar trusa si extinctor care din 2006-2007 parca dadeau gratis,aveau toate in portbagaj
                        Fac economii astia de la Dacia unde pot

                        Comment


                        • Ms andrei pt poze
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • @vali2706: Trusa de becuri nu sunt obligati sa-ti dea. E un accesoriu oferit cadou de unii dealeri si costa 150 lei.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Originally posted by vali2706 View Post
                              Dap sigurante am primit toti sunt pe usita panoului dar becuri de rezerva na-m primit!
                              iar in 2005 cand am luat-o eu nu mi-au dat magarii nici macar trusa si extinctor care din 2006-2007 parca dadeau gratis,aveau toate in portbagaj
                              Fac economii astia de la Dacia unde pot
                              Din 2006 vanzatori de masini, s-au dealeri sunt obligati sa echipeze masina cu trusa si extinctor.

                              Comment


                              • Originally posted by Atex View Post
                                Din 2006 vanzatori de masini, s-au dealeri sunt obligati sa echipeze masina cu trusa si extinctor.
                                intra pe site la dacia si configureaza o masina...La sfarsit, cand iti da toate detaliile despre ea, scrie acolo ca la ridicarea masinii trebuie sa platesti 38 euro cu tva pt un extintor, 2 triunghiuri si trusa medicala de prim ajutor...Deci au fost gratuite, dar de cand au schimbat pagina cei de la dacia, au constatat ca au o gaura mare in buget si s-au gandit sa mai scoata si ei niste bani curati.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google