Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gasesti la bursa cu 25 lei

    Comment


    • Degeaba vorbiti de preturile mari, inseamna ca nu cunoasteti cat de cat preturile pentru alte marci.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • Ma intereseaza si pe mine un pret pt simeringul de la distibutie de fapt nu pret ca nu poate sa coste mult ...ce ar trebui sa caut ca am inteles ca au fost unele cu probleme!!!Multumesc
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • Ceasuri de bord ..... prestige 1.4
          fara linkuri externe in semnatura

          Comment


          • Stie cineva unde pot face si eu Strippingul la golanul meu si cat mar costa
            Opel Vectra A 1995
            Logan Preferance 2009
            Logan Editie Limitata 2014

            Comment


            • Salut stie careva cat ma costa freonul pt. Ac si de unde pot cumpara ?
              Just listen & learn

              Comment


              • Azi am cumparat de la un magazin de piese dacia un set de paravanturi pentru logan berlina.Le-am montat conform schemei din pachet si acum am probleme mari cu geamurile fata.culiseaza greu si se misca ciudat fata-spate.Ati mai patit asa cava?

                Comment


                • Da toti o patesc de aceea vor sa scape de ele,mai ales cei care au gemurile electrice pentru ca forteaza motorasul pana cand o sa iasa fum din el.Pana a iesi fum din el o sa se arda siguranta.
                  Toţi cei care folosesc strada poartă în memorie imaginea unui accident de drum impresionant.

                  Comment


                  • baieti imi trebe si mie maneta de la faruri aia ce are si functie pentru proiectoare,ca le am in casa si sa le pun,dar mie frica sa merg sa intreb cat costa la dacia maneta aia,aveti idee cam cat ar costa?dati un PM sau cum vreti voi

                    si mai ceva,cat costa eleronu special delogan ala micut ce se lipeste de portbagaj MERSI

                    si mai ceva,cat costa eleronu special delogan ala micut ce se lipeste de portbagaj MERSI
                    Last edited by Claudiu Flo; 6 June 2009, 22:07. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • vreau si eu un set de placute frana mpi originale...are cineva?
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • stie cineva cat costa satelitul pentru comanda radio si cu ce cd-player e compatibil?

                        Merci!!

                        Comment


                        • Originally posted by A|ecKs View Post
                          Salut stie careva cat ma costa freonul pt. Ac si de unde pot cumpara ?
                          In jur de 150 lei si se pune la dealer.

                          @Claudiu Flo: Costa 125 euro maneta si 75 euro eleronul.

                          @mns: Satelitul de comanda costa 50 euro si e compatibil doar cu modelele Philips.


                          NU MAI POSTATI AICI CERERI DE PRET/COD PENTRU PIESELE DE SCHIMB!

                          Tot ce se gaseste pe masina la cumparare (indiferent de echipare) e piesa de schimb, ceea ce se monteaza ulterior e accesoriu, nu le mai confundati!
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Salut si cu stima pentru Andrei !

                            Se poate monta pe logan 1.4 mpi alte oglinzi cu o vizibilitate mai buna ... astept ceva raspunsuri eventual poze .
                            Multumesc .

                            Comment


                            • pentru claudiuflo - maneta aia este de fapt blocul de lumini care casta cam 500 ron , dar daca te duci pe la dezmembrari poate gasesti una avariata care mai are dispozitivul cu pricina si poate scapi cu 150-200 ron

                              Comment


                              • salut!
                                stie cineva cat costa suportul pt ochelari? (vezi poza)

                                merci!!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google