Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine imi poate descrie/explica cum trebuie sa arate un set de becuri pentru logan, ce trebuie sa aiba (coduri ceva..) pentru ca inca nu mi-am luat asa ceva si am vazut azi la un market un set de becuri+6 sigurante cu 13 lei, nu am luat ca nu stiu daca erau bune pentru logan. Vreau sa imi iau si din astea. Triunghi, stingator si trusa mi-am luat de curand de teama amenzilor.

    Comment


    • Mikebike72 uite trusa de becuri...Din poze sper ca iti dai seama de care becuri trebuie sa fie...Cam toate trusele sunt la fel
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • @mikebike72: Un set de becuri si sigurante costa 100 lei si are codul 6001548170.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • Ma intereseaza compresor ac logan 1,5 dci daca are cineva sau stie cit costa:

          Comment


          • 160 de euro costa, dar posibil sa fie ceva greseala, e prea ieftin.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • Salut ,

              Ma intereseaza si pe mine care este pretulpentru o bara spate de Logan facelift ?
              Stiu ca e inca totusi de vreme sa intreb de ea dar am patit un accident si daca tot s-a intamplat beleaua ma gandeam ca poate pun modelul nou .

              Va multumesc anticipat !

              Comment


              • Trebuia sa postezi aici!
                Acum, hai ca iti raspund pe threadul asta, daca tot ai postat aici.
                Costa 700-800 lei bara de Logan Ph2.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • Salutari,

                  Ma intereseaza sa achizitionez un cadru portbagaj pavilion impreuna cu barele respective de prindere.

                  As ramane recunoscator daca mi-ati recomanda experienta voastra avand in vedere ca pe piata sunt mai multe modele cu calitati diferite.

                  Ma intereseaza sa cumpar din Bucuresti ca sa mi le si monteze si evident sa fie un pret rezonabil.

                  Multumesc si sper ca am postat unde trebuia.
                  Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                  Comment


                  • Ti-as recomanda sa iei de la dealer (Dacoserv, sunt cele mai ieftine din Bucuresti). Sunt de calitate superioara celor din comert si pretul e cu putin mai mare (30-40 lei) si ai certitudinea ca se potrivesc, fara retusuri.
                    Pretul e de 160 lei pentru bare si inca 150-160 lei pentru cadru portbagaj. Montajul poti sa-l faci singur, e foarte simplu. Dupa ce termini treaba, le dai jos si cand mai ai nevoie de ele le montezi iarasi, nu trebuie sa le tii mereu pe masina.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Multumesc pentru raspuns Andrei, ca de obicei prompt si foarte bine informat. Pentru montaj trebuiesc date ceva gauri suplimentare?
                      Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                      Comment


                      • Nu trebuie sa dai nici o gaura pt ca ele exista...Deschide usa de la sofer si trage putin spre tine chederul din partea de sus(tragi spre tin ca sa te poti uita ce e sub el, nu ca sa il dai jos!) si ai sa vezi 2 gauri...Si cele din spate se afla la usa din spate, tot sub cheder in partea superioara, logic
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • Iar cadrul portbagaj se prinde de bare foarte usor si il poti da jos, ramanand doar cu barele.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Cine stie de unde pot sa fac rost si eu rost de un spatiu de depozitare de la baza consolei? In afara de dealer
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • In legatura cu ornamentele petru far cat este perechea (ron)ms

                              Comment


                              • 4 lei.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google