Accesorii Logan 1.4MPI, 1.6MPI, 1.5DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suport de ochelari am luat eu acum 2 zile de la sebastian brasov(dealer dacia) cu 15 lei. spatiul de depozitare de sub consola cam cat este si unde se poate gasi?

    Comment


    • Originally posted by bobo77 View Post
      Pai ce sa faci cu vesta? ca lgn-ul nu are peste 3,5 t
      Cum sa aiba Loganul 3,5 tone! Loganul la gol are 1,20 tone.

      Stie careva daca oglinzile acelea mari,electrice care se gasesc la Loganurile mai noi,se potrivesc la modelele mai vechi (2006)? Si unde/la cine gasesc mai ieftine?
      Last edited by cristi36; 18 July 2009, 23:43. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • stie careva cat costa protectiile de aripi fata, spate si aparatorile de noroi

        Comment


        • Salu . Am si eu o problema mica unde pot gsi o joja de ulei pt DCI 70 din 2007. scuze daca nu am nimerit unde trebuie.

          Comment


          • unde gasesc mufe pentru stopuri logan,mufe pentru legat instalatia electrica pentru carlig de remorcarela logan?

            Comment


            • Salut!
              Stie cineva cat costa o cotiera "Prestige" pentru Ph2? O poti monta acasa sau tre' neaparat sa mergi in servis.
              Multam'
              Last edited by mns; 4 October 2009, 08:28. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Am un sfat pentru cei cu geamuri electrice:NU MONTATI PARAVANTURI...strica macaraua...ok...
                Are cineva idee unde gasesc stickerele de culoare neagra(tip Prestige) pentru stalpii portierelor?

                Comment


                • incearca la userul silviu_79 ..

                  Comment


                  • daca stiti vreo unul de un bord de logan sunt interesat. poate sa fie chel fara nimic pe el . astept raspuns

                    Comment


                    • Pretul pentru un difuzor bara spate original nu stie careva?! La dealer costa cam mult...
                      Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

                      Comment


                      • e cineva printra noi care lucreaza la un dealer dacia? as dori sa stiu si eu preturile pt. "v"-ul cromat, bagheta cromata (de pe bara de mcv) si pt. grila sport din kitul de tuning de la dacia.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • pls as vrea sa cumpar si eu o maciulie de logan prestige ca eu am maciulia clasica si vreau sa o schimb.unde pot gasi si la ce bani .multumesc anticipat.

                          Comment


                          • LA MULTI ANI TUTUROR. poate sa imi spuna si mie cineva cat ar costa distantiere de roti cu grosime de 40 mm? pentru un logan berlina.si unde as gasi cu tot cu prezoane? multumesc. sarbatori fericite in continuare .

                            Comment


                            • si eu vreau stiker din ala pe stalpi...unde gasesc??
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                              Comment


                              • Pe sectiunea Bursa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google