Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ala e butonul de NOS
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • e butonul pt deschiderea portbagajului

      Comment


      • Originally posted by cristivsb View Post
        Cateva poze
        Recomand aceasta cotiera ieftina. Pot spune ca vine perfect.

        Comment


        • Vad ca e ok.Singurul lucru care personal ma retine nu este neaprat calitatea ci tunelul acela care il creeaza.Nu este foarte estetic.
          Scartzaie,zbarnaie,este ok?
          EX : + =

          Comment


          • Tuneleul acela se poate masca fain frumos cu un material textil. eu inca nu am nici o problema cu ea

            Comment


            • Cu un material asemanator cu husele ar iesi bine ce ziceti?

              Comment


              • Uite ca la asta chiar nu m-am gandit...Super tare ideea.Poate chiar improvizate niste sertarase.Nu este o idee rea deloc.
                Acum ramane problema cu scartaitul.Este unicul lucru care ma poate deranja la masina.Daca mai incepe sa scartaie si cotiera chiar ii dau foc la toata.Fete de usi ,macarale ,bord ,prinderile de centuri ,...
                EX : + =

                Comment


                • Azi am dotal loganelul cu o cotiera originala Prestige,neagra,pret 210 lei+20 lei "manopera" la negru unui baiat de la service(am fost ptr o problema cu o planetara si daca tot s-a nimerit sa iau cotiera...).ALTA VIATA cu ea la bord si nu incomodeaza cu nimic.Se merita cea originala chiar daca e ceva banuti.
                  KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

                  Comment


                  • Gata, m-ati convins. Imi iau cotiera. Fac des drumuri lungi - odihneste, telefon, ochelari, incarcatoare, tigari, bricheta, orice alte nimicuri - e incapatoare. Din cate am vazut, cea mai faina e cea neagra pentru Prestige. Dacoserv, pazea ca vin (sunt la coltul strazii ).
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • La Dacoserv au pe stoc doar cotiera normala. De cel din Militari vorbesti, nu?
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • Originally posted by andrei View Post
                        La Dacoserv au pe stoc doar cotiera normala. De cel din Militari vorbesti, nu?
                        Nu, asta de pe Salaj. Si aici tot doar pe cea normala o au . O sa incerc sa ajung la cei din Pantelimon, poate au acolo. Merci ca m-ai anuntat ca n-au nici la Dacoserv-ul din Militari, nu mai bat drumul aiurea. La ceilalti de langa autostrada (nu mai tin minte ce dealer e acolo) ce stii, au ?
                        sigpic
                        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                        Comment


                        • Cel mai probabil gasesti la IPSO Baneasa sau Auto Marcus Grup. La Meridian n-au.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Originally posted by andrei View Post
                            Cel mai probabil gasesti la IPSO Baneasa sau Auto Marcus Grup. La Meridian n-au.
                            Stii cumva si ce program au in weekend ?
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • Parerea mea e ca cea originala de Prestige e si cea mai buna chiar daca e scumpa! Nu scartaie, nu incomodeaza etc! RECOMAND!! Am si eu....
                              Attached Files
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • La IPSO e deschis sambata intre 8:30 - 16:00 si la AMG e deschis tot sambata intre 8.00 - 14.00.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google