Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va multumesc
    sigpic

    Comment


    • Are cineva cotiera All Ride?

      Comment


      • Ady62...alt tip de cotiera au montat pe masina...dany_6900 si lupulucian...iar dexter cred ca are una de vanzare...asta dintre galateni...
        sigpic

        Comment


        • Multumesc Valeriu , am gasit acest tip de cotiera in catalogul MultiBonus- MOL 2008. Cateva date specificate : se poate regla intre dimensiunea de 9-13 cm latime, 30-37 cm inaltime.

          Comment


          • Brutus : tu la ce intarituri te referi ? Aia care o bagi dedesupt de plasticu ala de unde deschizi geamurile din spate? La mine aia era de fier , stiu 100% ca am montat-o cu tata
            salutari din timisoara
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • Am rezolvat problema cotierii cu numai 60 RON, identica-FAST R Racing. Cotiera este Mega drive Distribuitor CONEX DISTRIBUTION S. A Iasi. Duminica am de gand sa o montez cu baietii, la intalnirea noastra.

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian View Post
                Iata si fotografiile...aici cred ca se poate inchide...
                oare are ceva daca nu dau gaurile cu burghiu si doar fac semnele cu creion si dupaia gauresc plasticul cu holsurubul prin infiletare?Nu de alta da nu am acum o bormasina la indemana(doar la sfarsitul saptamanii si vreau sa o montez cat mai repede ca sunt foarte curios cum vine).Am luat-o de la dealer cu 216 lei

                Comment


                • Originally posted by nsa View Post
                  Pe mine ma cam "incomodeaza", as vrea sa-mi iau una neagra pentru Prestige


                  Ai cotiera Originala? De la dacia? Ca doar aia.. ma intereseaza daca incomodeaza pe unu ca restul.. pot sa imi iau si eu din piata
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Shiftyasd...poti incerca cu un holzsurub autofiletant sa dai gaura,evident mai mica (ca dimensiune) decat diametrul holzsurubului pe care il vei folosi la final.Mare grija sa nu se crape plasticul.Pentru gaurire mai poti folosi un cui incalzit.
                    La final cum sa vina...super misto.Ai cotiera neagra sau gri?
                    Attached Files
                    Last edited by valeriuciprian; 7 May 2008, 05:40.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by valeriuciprian View Post
                      Shiftyasd...poti incerca cu un holzsurub autofiletant sa dai gaura,evident mai mica (ca dimensiune) decat diametrul holzsurubului pe care il vei folosi la final.Mare grija sa nu se crape plasticul.Pentru gaurire mai poti folosi un cui incalzit.
                      La final cum sa vina...super misto.Ai cotiera neagra sau gri?


                      E neagra cotiera,o sa pun si poze cu ea dupa ce o montez.Dar eu m-am referit ca sa nu mai dau nici o aura in plastic,doar fac semnul cu creionul la inceput,pun intaritura de fier sub consola si la sfarsit prind cotiera cu holsuruburile ei direct,fara nici o alta gaura,de ce e necesar sa dai o gaura inainte?

                      Comment


                      • Originally posted by KeanuRev View Post
                        Ai cotiera Originala? De la dacia? Ca doar aia.. ma intereseaza daca incomodeaza pe unu ca restul.. pot sa imi iau si eu din piata
                        Da, e originala cumparata prin decembrie. Problema e ca la noi la dealer inca nu au ajuns cele negre de Prestige. Cand apar, daca te intereseaza ti-o pot da si eu imi iau neagra.

                        Comment


                        • Te poti duce sa comanzi una neagra, iti dau eu codul daca vrei.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • Chiar te rog. Cei de aici nu au auzit de modelul pe negru. "Neagra? Nu, nu exista decat un singur model, pe gri" I-am sugerat sa consulte www.dacia.ro si am inchis telefonul

                            Comment


                            • 6001998264
                              Mergi acolo si le zici ca vrei sa comanzi accseoriul asta, nu au ce sa comenteze.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Am sa fac comanda. Multumesc pentru cod.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google