Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ;-)

    @grassu asa arata cotiera mea achizitionata de la logtuning timisoara 138 de lei parca am dat piele neagra si crom lateral prima din stinga e cotiera ce o am eu cu cerculete decupate

    PS: sunt aduse din germania
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #77
      Originally posted by iuly75 View Post
      KeanuRev eu am gasit cotiera intamplator, nu cautam neaparat la un magazin de piese auto din braila, nu e originala dar sunt multumit. cu suportul ei este destul de rezistenta, nu se rupe usor. ce mia placut este ca se gliseaza, se rabateaza la nivelul scaunelor, se poate regla pe inaltime
      Deci pe mine ma intereseaza intaritura bucataia aia mica de fier ce se monteaza in interiorul consolei adica sub bucataia aia de plastic ai primit asa ceva?
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #78
        Numai cotiera de la dealer are intaritura, restul nu au.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #79
          Imposibil tot se gaseste ceva producator dinasta pirat sa faca.. o intaritura ca nu a fi asa de greu si daca o da cu 10 20 de lei mai scumpa
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #80
            Du-te tu in targ, in magazine, unde vrei si cauta si o sa vezi ca nici o cotiera nu are intaritura, decat piciorul propriu-zis. Atata dai, atata face...
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #81
              ziceam in viitor daca se trezeste un destept ca ii o idee foarte buna
              sustine consola mult
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #82
                @boris: mersi mult, da` ma gandeam k ii faci poze la cotiera ta personala eram curios cum arata montata pe masina ta dar e bine si asa Pace !

                Comment


                • #83
                  cotiera

                  eu am luat cotiera cu 80 de lei si am montato an 15 min.este si rabatabila.

                  Comment


                  • #84
                    Am cotiera montata de o luna (de la dealer) dar abia astazi am descoperit ceva. M-am dus sa-mi cumpar un ornament pentru esapament si pe raft, expusa, o cotiera ca a mea, dar cu partea de deasupra trasa in fata peste restul cotierei. Cu alte cuvinte cotiera asta e reglabila si pe lungime. Evident intru repede in masina si imping si eu de cotiera catre bord: surpriza, se trage in fata cam 10 cm., astfel incat ajungi si mai bine la schimbator. Deci cotiera orginala mai are si acest avantaj. Poate stiati de chestia asta, dar am zis ca e util sa scriu aici.

                    Comment


                    • #85
                      da, si eu am cotiera de la dealaer, dar dezavantajul e ca e scumpa rau. am vazut mai apoi pe forum ca exista cotiere si mai ieftine care cred ca au si ele optiunea asta cu trasu in fata
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • #86
                        Pe alea le tragi mai in fata si ramai cu ele in mana.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #87
                          haha da made in romanIA
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            Oricum foarte rar gasesti preturi mici si calitate buna de obicei la noi alea cu preturi mari au calitate prosta) nu mai are rost sa povestim de calitatea acelor produse care au preturi mici
                            Last edited by Seba; 11 March 2008, 11:27.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #89
                              Sa o ia naiba de cotiera. Si-a luat fratelo de la reprez. si eu (ca el are doua maini stangi) i-am montat-o.
                              Slaba calitate...

                              Nu s-a potrivit nicicum la gaurile de prindere din spate (acolo unde tre sa o prinzi de piesa-lamela aia metalica din kit). Am fost nevoit sa dau alte gauri (mai sus) in lamela metalica.

                              Comment


                              • #90

                                500 de mii cotiera, foarte foarte multumit de ea. Nici nu am prins-o ca sta teapana intre cele 2 centuri.
                                Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google