Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mi-am cam rupt gatul urmarind pozele ...dar... e misto...daca nu are intaritura la baza tunelului de la frana de mana s-ar putea ca in timp sa cedeze acesta.Trebue sa va ganditi(cei care aveti alte tipuri de cotiera decat cea de la dealer cu intaritura) sa va faceti o intaritura artizanala.Ia uitati cata mai fieroaica este la cotiera originala...
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 22 December 2007, 05:56.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Asta originala de la Dealer e si rabatabila?
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #63
        da...e si rabatabila si se poate regla si pe inaltime...
        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by KeanuRev
          Pai asa ar fi... sa aiba atunci care ii diferentza ca iei din piata sau ca iei de la dealer..?
          Pana pe la sfarsitul lui 2006 nu aveau cele de la dealer intaritura si se cam miscau stanga-dreapta. Deci atunci nu era nici o diferenta intre cele din piata si cele de la dealer la rezistenta.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #65
            Originally posted by andrei
            Are o intaruitura de metal mare dedesubt? Ca unora dintre dealeri le-au mai ramas cotiere model vechi (fara intaritura) si le vand.
            Da, e modelul cu intaritura. La acest lucru m-am uitat prima oara.

            Comment


            • #66
              Foarte bine. Ma gandeam eu ca te-ai informat inainte si stiai cand ai luat-o despre intaritura.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #67
                misthoo si cotiera ta...acu sper cum sper si pt a mea...sa tina cat mai mult..sa nu pateasca ceva:p....
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #68
                  culoare mai inchisa exista? pentru prestige mi se pare deschisa rau .
                  http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                  Comment


                  • #69
                    Da...exista si pe negru ...tot la dealer...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by mdi_pro
                      culoare mai inchisa exista?
                      6001998264 - COTIERA PRESTIGE - 59.5 euro
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #71
                        Cumperi o cotiera din piata si de 100 de lei nu iti faci o intaritura? Si tot iesi in castig.. deci nu cred ca se merita sa iei de la dealer acuma in functie de fiecare cum priveste problema
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #72
                          scump intradevar eu am gasit fara sa vreau nu originala dar tot de logan cu intaritura metalica, adica suportul de prindere de consola centrala si a costat 70 de ron. cotiera este din imitatie de piele gri inchis cum e culoarea bordului si e rabatabila si reglabila pe lungime si inaltime
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Si eu vreau neaparat ? cum facem sa imi trimiti si mie una?
                            Uai mai ales daca ii si cu intaritura. dami un id de mess sau ceva sa vb mai detalia te rog ms
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • #74
                              oricum pret de cocaina cel de la dealer gasiti in magazine cu piese auto aduse de la pitesti la jumate de pret cel putin in tm stiu un magazin si daca nu cum miam luato eu de la logtuning.ro adusa din germania la 140 lei piele neagra si crom pe margine
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by KeanuRev View Post
                                Si eu vreau neaparat ? cum facem sa imi trimiti si mie una?
                                Uai mai ales daca ii si cu intaritura. dami un id de mess sau ceva sa vb mai detalia te rog ms
                                KeanuRev eu am gasit cotiera intamplator, nu cautam neaparat la un magazin de piese auto din braila, nu e originala dar sunt multumit. cu suportul ei este destul de rezistenta, nu se rupe usor. ce mia placut este ca se gliseaza, se rabateaza la nivelul scaunelor, se poate regla pe inaltime
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google