Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by moshutzzu View Post
    mno asta ii cotiera ;) din piaa din CJ cu 70 RON ...singura chestie nashpa ii la punsu centuri , da dupa cum se ede si in poze se rabateaza si e desucrcam :P
    Mi-am luat o cotiera exact ca a ta dar nu reusesc sa ii gasesc o pozitie ca sa pot sa mai misc scaunele inainte si inapoi. Mi se loveste de centuri. Ma poti ajuta pls ?
    Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul.

    Comment


    • #92
      Hai mai nu stie chiar nimeni... o cotiera dar nu la reprezentanta care sa aibe si partea metalica? jesus ca mor.. pls mersi dau o bere care gaseste
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #93
        Am luat o cotiera din targ 70 +15 intarituri metalice la un tablagiu=85 lei ,montaj 35 min rezultat aspect placut utilitate confort si pret bun. Reprezentantele exagereaza ca preturi.

        Comment


        • #94
          Exagereaza pe naiba. N-o sa gasesti cotiera la calitatea aleia, toate sunt chinezesti sau turcesti, atata dai, atata face.
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #95
            Originally posted by brutus View Post
            Am luat o cotiera din targ 70 +15 intarituri metalice la un tablagiu=85 lei ,montaj 35 min rezultat aspect placut utilitate confort si pret bun. Reprezentantele exagereaza ca preturi.


            Trimite si mie o intaritura ? ii ca si aia din reprezentanta?
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #96


              Ptr cotiere
              Last edited by andrei; 5 April 2008, 11:56.
              nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

              Comment


              • #97
                Orwo te asteptam la ora 19 azi la rompetrol intilnire loganclub
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Şi eu am cotiera montată direct de la dealer . Nu pot să spun că nu e bună , dar am un prieten care a cumpărat o cotieră aproape identică cu 45 ron pe când eu am dat 200 ron.
                  Adevărul că au aştia în service nişte preţuri de o iei la fugă . Exemplu : montaj apărători noroi + cotieră , manopera = 70 ron . Păi dacă ştiam de banii aia dădeam de băut la amici să mai ud odată maşina şi le montam eu singur . Oricum omul din greşeli învaţă .

                  Comment


                  • #99
                    V-am mai zis, cotiera de la dealer chiar merita banii. E singura care are intaritura, daca o vedeai pe cea a prietenului, vedeai ca se clatina stanga-dreapta.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • Originally posted by digedags View Post
                      Mi-am luat o cotiera exact ca a ta dar nu reusesc sa ii gasesc o pozitie ca sa pot sa mai misc scaunele inainte si inapoi. Mi se loveste de centuri. Ma poti ajuta pls ?
                      Trebuie sa strambi putin soclul centurii de siguranta atat la scaun pasager cat si la scaun sofer
                      am sa pun poze maine sa vezi

                      Comment


                      • Eu tot stau sa ma gandesc daca merita investitia pt cotiera asta,tinand cont si de faptul ca e vreo 200 si ceva de lei la dealer!!!

                        Comment


                        • Cautal pe lau_swat are o cotiera ca a mea de vinzare piele neagra deasupra cu crom lateral
                          sigpic

                          Comment


                          • Faina cotiera lu' Boris, desi multi spun ca nu le place cromu' ala lateral, mie imi place, arata fain.

                            Comment


                            • Pretu e negociabil
                              sigpic

                              Comment


                              • Sunt intereasat, hai pe PM.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google