Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E piele artificiala, nu naturala.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • numiți-ma redus mintal dar nu înțeleg de ce a scos plasticul dintre scaune? mă refer la poze

      Originally posted by valeriuciprian View Post
      Iata si fotografiile...aici cred ca se poate inchide...
      suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppeeeeeeeeeeeerrrrr rr explicat
      Last edited by SPQR; 11 February 2009, 00:50. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • A gata mi-am dat seama

        Comment


        • salut.as avea si eu o intrebare pentru toti purtatorii de cotiere.cand dati scaunul fata-spate,trece pe langa ea roata de la reglajul lombar,fara sa atinga cotiera?astept raspunsuri.mersi
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • "Roata" de reglaj al scaunului atinge oarecum in suportul cotierei dar nu impiedica scaunul sa culiseze(fata-sapte).Eu am niste urme albe pe suportul cotierei.O sa revin mai tarziu cu o poza.
            sigpic

            Comment


            • Da...am facut o mica(,) confuzie...nu acea roata de la reglajul spatarului atinge in suportul cotierei ,ci incuietoarea centurii de siguranta.
              Dupa cum am spus atasez poze.
              theo_bv2002...deci raspunsul la intrebarea ta este, da, roata de la reglajul spatarului trece pe langa suportul cotierei fara sa il atinga.
              Cotiera este originala.
              Attached Files
              Last edited by valeriuciprian; 25 March 2009, 10:48.
              sigpic

              Comment


              • am inteles.ma gandeam eu ca cea originala nu are cum sa atinga.am cautat in brasov foarte multe tipuri de cotiere,insa nici una nu e buna.toate atingeau in reglajul lombar,si mai exact,nu se mai putea da scaunul in fata deoarece reglajul atingea in cotiera.deci...o sa ma orientez spre una originala,desi e foarte scumpa.mersi de raspuns
                Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                Comment


                • am vazut astazi la auto marcus cotiera originala (gri) cu 220 lei

                  Comment


                  • Dealer-ii au avut reducere la toate accesoriile mai putin la cotiere . Pfff
                    1.6 MPi Icy White

                    Comment


                    • sry, nu am apucat sa citesc tot topicu...asa ca poate a mai intrebat cineva asta...am pe masina cotiera originala de la ei de 2 ani...si acum are ceva joc stanga-dreapta...aveti idee cum as putea sa rezolv treaba... ?scartzie ca naiba...( eu ma gandeam la un distantier ceva...)

                      Comment


                      • NoMaK cred ca ti s-a slabit talpa metalica care vine sub consola franei de mana...desfa consola si strange acel surub...de fapt acea piulita.
                        sigpic

                        Comment


                        • o sa incerc maine...postez rezultatul ... ms de tip

                          Comment


                          • De fapt nu trebuie demontata cosola franei de mana trebuie desfacut capacul din spate doar si strans piulita din foto.Succes.
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • mmm...ai idee am geamuri electrice pe spate...mai este capacul respectiv...chiar nu am stat niciodata sa ma uit spre rusinea mea

                              Comment


                              • Capacul ala il ai chiar daca ai geamuri electrice sau nu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google