Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razv.an...esti asteptata la intalnirile noastra saptamanale sa facem comparatie la cotiereSucces in continuare.
    sigpic

    Comment


    • e adev cu acele cotiere.am luat si eu una naspa cu 65 lei.nu vine deloc

      Comment


      • Imi cer scuze de intarziere, m-a furat facultatea .. vine sesiunea

        Pozele sunt facute in noaptea asta, o sa fac si pe lumina.

        Multumesc de invitatie, o sa incerc sa ajung de acum duminica la Popescu sa impartim idei!
        Attached Files
        In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

        Comment


        • Originally posted by radu2008 View Post
          Dai un ban dar stai in fata!



          da corect corect...stai la volan ;) cu cotul pe cotiera...

          eu am una "ne=originala" facuta pt logan...si pot sa va spun ca e super..o am de mai bine de un an...si e ok...doar ca am mai ajustato eu putin cu niste picatura ca sa fie mai fixa...in rest nimic....
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • Razv.an, de unde ai cumparat cotiera?
            Poti sa mai pui 2 poze si din alte unghiuri? (nu prea se vede bine)
            Ms mult
            Last edited by Daulica; 1 June 2009, 17:30.

            Comment


            • Ieri mi-am cumparat si eu o cotiera pe care am dat 50 lei de la un magazin de piese auto, am montat-o si sunt foarte multumit de ea.Nu se clatina, pare destul de solida, si este aproape identica cu cea de la dealer (culoare, forma). Mi-am ajustat la montaj inaltimea ei. Freaca un pic cuplele de la centuri, dar nu mi se pare o problema majora.Numai bine

              Comment


              • Salut am si eu o cotiera, nu e originala.A gasit separat sau a facut cineva armatura care o are cotiera originala sa fie mai fixa?Asta-i cotiera mea.
                Attached Files
                sigpic
                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                Comment


                • Salut, a montat cineva cotiera la dealerul Dacia de la Buzau? Ma intereseaza pretul de achizitie si manopera, dar cel mai mult daca sunt seriosi in executia lucrarii.

                  Comment


                  • Cam pe la toate pretul este la fel in jur la 235 ron !

                    Comment


                    • spulbercris cotiera mea e identica cu a ta.Cum ti se pare?

                      Comment


                      • Care imi trimite si mie fratilor o cotiera ca a lui streulea?aici la brasov numai trompete de cotiere si scumpe pe deasupra.La reprezentanta e 216Ron.

                        Comment


                        • Salut, am fost azi la dealerul din Bz pentru revizie si am dat o raita si in magazin. Cotiera originala costa 256 ron iar manopera, 40. Oricum pentru cine vrea ceva de calitate, face banul, ca se potriveste la fix, am vazut una montata. Ca dezavantaje minore ar fi ingustarea accesului la suportul pentru pahar la spate si la centurile de siguranta, in rest totul ok. Aveau cotiera si la 80 ron, dar nu se potrivea ca asta de origine din cauza sistemului de prindere. Recomand cotiera de origine.

                          Comment


                          • Originally posted by dan.moraru View Post
                            Salut am si eu o cotiera, nu e originala.A gasit separat sau a facut cineva armatura care o are cotiera originala sa fie mai fixa?Asta-i cotiera mea.
                            Salut , cum ai montat cotiera asta .. am vazut pozele de la inceput .. dar nu am cheie sa desfac partea aia de plastic si nu stiu daca se desface cu o surubelnita normala

                            Comment


                            • Se merita sa cumpar cotiera de origine sau una mai ieftina ?

                              Comment


                              • eu o am pe cea originala. nu-mi pare rau ca am dat 260 ron pe ea, pt ca este estetica si se combina bine cu interiorul.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google