Folie geamuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gigibecali
    replied
    nu fi asa convins de asta!!!
    am vazut masina oprita de ARR pt verificari, directie , frane etc. Printre care aveau o mostra de geam pt fata cu transparenta autorizata, au pus o langa geamu omului si l-au luat la rame cu toate certificatele lui de omologare.
    Ca nici mie nu mi era greu sa i mai dau aluia o bere sa mi puna folie de 40% pe fata pe masina si sa mi dea acte pe 30. Ca tot banii aia erau.. plus ca pe ei nu intereseaza, iti monteaza ce le ceri.

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    Cei de la arr nu au treaba cu folia de pe masina aia au treaba cu atestatele de transport marfa la soferii pofesionisti si diverse autorizatii speciale!

    Leave a comment:


  • Fane
    replied
    Pe mine m-a oprit unu NOAPTEA si nu mi-a cerut decat "omologarea de la geamuri". S-a uitat 10 minute la hartia aia si m-a lasat sa plec.
    Nu se trece nimic in CI.

    Leave a comment:


  • kenjiro_sanga
    replied
    Folie Llumar, este f buna, no problemm....o am de 2 ani....

    Leave a comment:


  • gigibecali
    replied
    de omologate sunt omologate
    va intreb ce va mai cere tovarasu melitzian sau baietii de la arr, daca ati avut vreunul neplacerea sa purtati asemenea discutie ...
    Pe multi ii vad pe TV la razii cum jupoaie folia de pe geam.
    N as vrea sa fac parte din ei.
    Ca toate firmele monteaza folie autorizata si chiar si la firma la care am pus eu.. si una mare de tot din pitesti venise unu cu un audi a3 foc si para pe aia ca i luase militzia certificatu

    Leave a comment:


  • radu2008
    replied
    Daca sunt omologate si sunt conforme cu ce cer ei acolo nu este nicun fel de problema!

    Leave a comment:


  • gigibecali
    replied
    salut.

    si eu am folie llumar cu garantie din asta pe multi ani.
    pusa la un flacau in pitesti. firma tot , autorizatii etc.
    Deci am pe spate 90% si pe fata 27%
    Am abtibilduri ca prin pozele voastre cu omologarea rar si cu llumar.
    Plus cerfificate cu stampila lui , seria masinii, ..........etc

    Intrebare; v a oprit pe vreunul din voi politia?
    daca da ce ti cere? si ce hartie trebuie sa ai in afra de abtibilduri care se gasesc cu pumnul pe la astia care vand folie.
    Mai demult trebuia sa mergi la rar sa ti treaca prin cartea de identitate.. acum nu stiu cum mai e
    N as avea chef sa stau cu vreun militian de taina in caz de ceva si de aia va intreb pe voi daca sunt in regula cu astea ala mele .
    O sa vin si cu poze.

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    eu am solar zone de un an...sunt ok...am cel mai inchis negru posibil...

    Leave a comment:


  • Fane
    replied
    350, da' sunt aproape doi ani de-atunci.

    Tot la ei era mai ieftin ionizate, 300 cred.

    Leave a comment:


  • vallio
    replied
    Originally posted by Fane-CL View Post
    Folie SolarZone 20% montata la o firma in Bucuresti- Bd Preciziei.
    si cat te-a costat?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google