Montaj Proiectoare.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Salut.
    Am eu unul cit oferi?
    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • #47
      lasa-mi un nr sa te sun

      Comment


      • #48
        Originally posted by Cristi_LCD View Post
        Leaga-le direct pe pozitie si-ti garantez ca la intalnirea cu un militian i-ti da amenda pentru folosirea proiectoarelor fara sa fie ceata.
        Asa e, am luat eu. Punct nou in articolul respectiv cu folosirea incorecta a luminilor

        Comment


        • #49
          Am montat si eu acum proiectoarele. NU MERGE!!!
          Masina e un preferance. Am 12v in sigurante dar nu am in cablurile de proiectoare.
          A mai patit cineva?
          sigpic

          Comment


          • #50
            uknown sau toti cei interesati de acest threat dati-mi un pm si va ajut eu cu mare palcere cu o schema ce va garantez ca o sa mearga.bafta la toti

            Comment


            • #51
              Imi cer scuze. Am dat de capat problemei - imi lipsea releul.
              Numai de bine!
              sigpic

              Comment


              • #52
                unde gasesc maneta asa ieftina cum zic uni 60-70 de lei...in arad ii 600 de ron

                Comment


                • #53
                  Maneta bloc lumini (cu proiectoare) 120 lei in Iasi, magazin. Nu vad de ce ar fi mai scumpa (si inca de 5 ori) in Arad.

                  Comment


                  • #54
                    Scheme electrice pentru proiectoarele de ceata
                    Attached Files

                    Comment


                    • #55
                      O alta schema electrica pentru proiectoarele de ceata
                      ....................
                      Attached Files

                      Comment


                      • #56
                        dany59 intradevar acea mufa se afla acolo,dar problema ramane tot blocul de lumini,in care eu 1 daca mi-as monta proiectoarele nu as face asemenea modificare ci as cumparao

                        Comment


                        • #57
                          sa inteleg ca la preference numai trebuie cumparat decat proiectoarele si maneta restu sunt puse releul si cablurile ajutati ma si pe mine

                          Comment


                          • #58
                            Am povestit aici http://www.loganclub.ro/forum/showpo...5&postcount=39 cum si ce. Se poate si cu modificarea manetei originale, nu trebuie numaidecat cumparata maneta cu buton pentru aprinderea proiectoarelor. Mai sus la postul 42, aurelian68 a pus doua poze cu modificarea manetei pentru aprinderea proiectoarelor odata cu stopul de ceata.
                            Last edited by Urs; 19 December 2009, 14:37.

                            Comment


                            • #59
                              cine are de vanzare suporti proiectoare si cablajul pentru preference?

                              Comment


                              • #60
                                Proiectoare pe Ambiance

                                Va salut! ma puteti ajuta cu o lista cu piesele necesare, si o schema pentru a monta proiectoare pe un Ambiance.Vreau sa il ajut pe un amic.Va multumesc.Are maneta de stergatoare model de break, se poate lega pe functia de stergator spate.
                                Last edited by Kalimera22; 31 March 2010, 22:10. Reason: am gresit
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google