Proiectoare ceata pentru versiunile Ambiance si Preference

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    celelalte au reglaj doar pe verticala. are doar o rotita care actioneaza asupra oglinzii, modificand pozitia ei doar pe verticala.
    Eu beau sigpic

    Comment


    • #92
      poate sa-mi explice si mie cn mai ca la prosti ? deci : am un preferance model din 2005 am inteles k are cablajul facut ; eu ce ,modificari trb sa mai fac ? k sa-mi merga proiectorele separat de pozitie ? adica knd il aprind pe cel e pe spate sa se aprinda cu cele din fata ? si cum le reglez asta e tot

      Comment


      • #93
        ai putea sa iei o maneta ce contine si butonul de proiectoare daca vrei sa aprinzi doar pe fata si sa mergi cu ele ca smecherii + pozitiile

        Comment


        • #94
          ms frate decat sa fiu smecher si sa iau 3 pct mai bn lasa deci eu vreau sa le aprind independent si atat

          Comment


          • #95
            exact cum scria si un coleg mai sus,eu cand am achizitionat masina am vrut sa imi pun optional proiectoarle pe preferance in catalog scria 100 de euro ,dar dealerul m-a tot aburit ca mai trebuie sa astept dupa masina etc ,cred ca trebuia sa isi faca targetul de vanzari ...in fine mi-a zis ca le pot monta ulterior
            stie cineva cam la ce pret ar veni montajul proiectoarelor originali de la A la Z la reprezentanta?

            Comment


            • #96
              Vreo 10 milioane preti vechi.
              I HAVE A !sigpic
              fara linkuri externe in semnatura

              Comment


              • #97
                la reprezentanta e foarte mult, te duce mai mult de 100 euro cum era pe lista, eu le.am pus acum ceva timp singur pe un ambiance fara precablaj, si am reusit sa activez chiar si martorul din bord , cine e interesat imi poate da un pm!
                sigpic

                Comment


                • #98
                  decat sa dau 10 mil mai bine il las fara proiectoare
                  sincer de decuparea din bara si de prindere ma tem cel mai tare

                  Comment


                  • #99
                    pai daca iei pe original dc te temi??decupatu nu e greu,doar sa tai pe rotund!
                    proiectoare+inst+suporti+legat=maxim 2mil
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Salut.
                      la care sa adauga si maneta(asta daca se vrea ceva original)
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • este posibil sa functioneze proiectoarele daca nu schimb blocul de lumini si sa functioneze paralel cu cea din spate?

                        Comment


                        • Da se poate face. Trebuie sa modifici pozitia unui fir in maneta.
                          I HAVE A !sigpic
                          fara linkuri externe in semnatura

                          Comment


                          • Firul in blocul de lumini se muta pentru a merge pe pozitie, iar de la firul de la becul ceata alimentezi proiectoarele numai cu releu
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca are preference nu-i mai trebuie releu.
                              I HAVE A !sigpic
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • da preferance am....am inteles ca are instalatia facuta doar de proiectoare am nevoie
                                cred sa si blocul de lumini o sa il las si cand aprind proiectoarele o sa imi mearga si ceata spate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google