becuri pentru dacia logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut!
    Imi cer scuze daca s-a mai discutat(cred ca s-a mai discutat), dar nu am gasit sau nu am cautat cukm trebuie...
    Am si eu o nelamurire: Daca imi pun becuri cu led, o sa am probleme cu cei de la RAR? Ma refer pe spate si la semnalizari(gasesc eu o idee sa le fac sa mearga si pe semnalizari).
    Multumesc!

    Comment


    • Originally posted by Shakar View Post
      Astept feedback dupa ce le montezi.
      le am montat, am mers cu ele. lumineaza mai bine decat Night Breaker. este lumina mai patrunzatoare. au culoare de xenon, de abia iti dai seama de diferenta.
      sa vedem acum cat rezista

      despre Osram Night Racer Plus este vorba

      Comment


      • unde le-ai comandat?
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment




        • ma repet inca odata. se pare ca nu sunt omologate pentru masini. doar pentru moto.

          Comment


          • 70 de lei 1 bec?
            sigpic

            Comment


            • aproape 80 chiar!Pacat ca farul e din plastic,ca stiu exact ce sa pun
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • 78 ron setul. sunt interesante. m-ar bate gandul sa pun xenon da' imi e de certificat.oricum night breaker sunt cele mai bune becuri avute de mine pe masini.
                Last edited by popavlm; 3 December 2011, 16:32.
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Revin cu niste poze de la montajul becurilor.
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ce ciudat arata sau mi se pare mie?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by popavlm View Post
                      78 ron setul. sunt interesante. m-ar bate gandul sa pun xenon da' imi e de certificat.oricum night breaker sunt cele mai bune becuri avute de mine pe masini.
                      incearca alea puse de mine. iti vei schimba parerea si nu vei mai dori xenox. sunt

                      Comment


                      • Originally posted by alessandro View Post
                        http://www.polmot.ro/h4/139-set-de-2...acer-moto.html

                        ma repet inca odata. se pare ca nu sunt omologate pentru masini. doar pentru moto.
                        Sunt legale:
                        Osram offers innovative and sustainable lighting solutions. The product portfolio of Osram ranges from modules, LED lamps and luminaires to light management systems.


                        Tu trebuie să pui pe mașină becuri H4. Că sunt de moto sau de altceva, dacă merg pe 12 volți și sunt H4 sunt ok.
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • au o lumina tare ciudata si rece. nu am camera cu ce sa va arat. incercati le ca merita

                          Comment


                          • @alessandro: Eu unul le-am văzut la un coleg pe un motor. Ar fi interesant de văzut o comparație cu un bec stoc și cu unul mai de fițe contra unui zid alb sau de beton.
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • este diferenta mare. mare rau. alea stock pot sa le compar cu niste lumanari pe langa astea

                              Comment


                              • Da, de acord, dar ziceam că merită o comparație cu poza de rigoare, pentru edificarea completă a colegilor, în ideea că becurile nu sunt scumpe (comparativ cu un set de Extreme Vision de la Philips), iar lumina chiar e de belea.

                                Eu am pus xenoane de 4300K pe loganul meu și, chiar dacă unii nu sunt de acord cu ele, mie mi-au salvat viața de 2 ori... La propriu.
                                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google