becuri pentru dacia logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    mi-am pus si eu azi x-treme power philips. intr-adevar lumina e mai alba si ceva mai puternica.
    Am atasat 2 poze faza scurta / lunga. Pe jos nu prea se vede mare lucru ca a plouat, dar nuanta luminii se vede pe stalpul ala varuit in alb de la coltz.
    Voi face alte poze cand va fi uscat si pe drum undeva in afara.
    Attached Files

    Comment


    • #62
      sunt super.... ....cati banii de unde si cum se numesc exact....pls ....ca vreau sa iau si eu cand se arde unu sa le skimb ....
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • #63
        eu le-am cumparat de la zozo tuning din arad cu 100 RON, si asa numa el o avut pe stoc in rest la 5 magazine de piese auto la care mam plimbat nu aveau numa cativa pe comanda. Dar poti lua de pe net aspad-shop.ro sau autoaccesorii.ro sau augsburg.ro (aici le gasesti cel ma ieftin 70 RON).
        Se numesc cum am scris mai sus Philips X-treme Power H4. Daca nu esti dispus sa dai atatia bani, incearca sa cautzi pe la magazine de piese auto becuri Osram Silver Star, is bune si costa putin in comparatie cu astea.
        Last edited by lupu86; 9 November 2007, 02:05.

        Comment


        • #64
          Originally posted by rdd30
          sunt super.... ....cati banii de unde si cum se numesc exact....pls ....ca vreau sa iau si eu cand se arde unu sa le skimb ....
          Eu mi-am luat Vision Plus de la http://aspad-shop.ro/ + becuri de pozitie blue vision. Sunt foarte incantat de investitie.
          People's problem is not that they are mortal, but that they are suddenly mortal...

          Comment


          • #65
            pana la urma ce becuri bat mai tare ... sa imi iau si eu .. alea blue vision sau astealalate a lu baiatu care a pus pozele cu ele
            Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

            Comment


            • #66
              Si eu am tot PHILIPS BlueVision.
              Am dat 68 lei pe ele si au si becuri de pozitie.

              Comment


              • #67
                x-treme power is cele mai tari de la philips ( + 80 % more light). Is peste blue vision, acuma depinde si de gust, dc vrei lumina mai alba sau cu tenta spre albastru
                Attached Files
                Last edited by lupu86; 10 November 2007, 01:18.

                Comment


                • #68
                  sunt super....ideea e sa bata un pic spre albastru ala de xenon.....daca sunt asa ceva pe piata zimi si mie...ca ma intereseaza....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • #69
                    Nu am ce sa te sfatuiesc mare lucru cu imitatia de tenta de xenon. Una e halogen si alta bulb xenon. Dar modelu asta phlips x-treme power, furnizeaza lumina alba, care iti da impresia de zi, cu asta cel putin se lauda ei pentru a fi comod la condus pe distante lungi.

                    sper sa fac alte poze cat de repede si mai expresive, numa sa se gate o data vremea asta cu ploi.
                    Last edited by andrei; 10 November 2007, 12:50.

                    Comment


                    • #70
                      ideea e daca au astia pe piata extrem power de care zici u cu tenta spre albastu sa arate oarecum a lumina de xenon.....ca stiu ca e diferenta mare ca deaia costa atat....dar macar tenta de culoare sa fie albastra.....nu alb..... ....si deaia zic daca sti vreun tip de bec sa lumineze asa ..... adica daca este vreun extrem power pe piata cu tenta spre albastru.....si mersi de sfaturi....
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • #71
                        pai atunci.. eu zic sa te axezi pe blue vision. dar hai sa incercam sa rugam pe cineva cu blue vision sa ne puna niste poze sa vedem ce si cum exact

                        Comment


                        • #72
                          rdd ne vedem azi daca vrei si iti arat eu becurile mele ...sa vezi cum lumineaza .. degeba poze .. tot mai bine e cand vezi live
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • #73
                            normal. ca live conteaza cel mai mult.Hellman tu ce becuri tiai pus?

                            Comment


                            • #74
                              cand unde si cum.....
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment


                              • #75
                                sal.daca se poate sa imi spuneti si mie unde in BUCURESTI pot schimba culoarea ceasurilor din bord si cit costa?MS

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google