Logan vs Logan 1/4 mile

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ok. Abia astept. Ar mai fi cateva metode: sa o tin in gura (camera!) sau sa mi-o prind de capatzana, asa..ca pe o lanterna(at ai viziune si asupra drumului...). Scuze de offtopic.

    Facem si o liniuta ? ) Mi-e tare frica de ambreajul meu, am mai spus in alte topicuri, cred ca are ceva probleme. Vedem noi

    Comment


    • #32
      Originally posted by crististreulea
      fear me octavian! e chipuit! si ce daca ratez viteza? rezultatul corect e 2 din 3 :d
      io inclin sa cred ca pe 1/4 mile intre 1.4 stock si 1.5 dci chipuit...castiga dciul,diferenta mica...probabil insa e castigator...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #33
        Haaa...la 1/4 mile castiga dci-ul chipuit chiar si in fata unui 1.4 chipuit...de 1.4 stock nici n-ar trebui sa discutam in cazul asta

        Comment


        • #34
          hai sa vedem sambata la stadion, ca sa nu mai discutam degeaba pana atunci
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #35
            Seba, uite cu martori eu fac pariu, in 400 m te ia si pe tine cu 1.6 mpi (e vorba de CristiReulea). Prima data fac eu o liniuta sa vezi cum ma ''nepoteste'' si dupa aia mai gandeste-te )

            Comment


            • #36
              jiji...hai cu 1.6 8vu lu maicata...ca tare is curios de un 1/4 mile cu 1.5 dciu chipuit...
              io pariez pe mine cu 1.6 8v chipuit against THE beast
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #37
                eu nu cred ca dci-ul resoftat face un 1.4 ...practic sunt la egalitate...de 1.6 8v numai vorbim...ca deja e prea mult.

                Comment


                • #38
                  nici io nu cred ) om trai si om vedea...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #39
                    un nou trofeu
                    update:
                    1.5 dci 65cai stock vs 1.5 dci 65cai stock! l-am facut de 2 ori
                    1.5 dci 65cai stock vs 1.4 stock 75 cai stock l-am facut de 2 ori.
                    1.5 dci 65cai chipuit vs 1.6 16v chipuit m-a facut de 3 ori
                    1.5 dci 65cai chipuit vs 1.5 1.5 dci 65cai stock l-am facut distanta 4 masini
                    1.5 dci 65cai chipuit vs passat 1.9tdi l-am facut

                    concluzia: FEAR ME!
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #40
                      Si voi trageti sperante ca un 1.4 stock il poate lua. Eu mentin pariu' in continuare ca la 400 nici 1.6 mpi stock nu-l ia.

                      Comment


                      • #41
                        tavi, dupa cum cristi zice singur, un 1.4 stock l-a facut o data, deci poate-l faci si tu de 2 ori si cu ocazia asta iti dai singur o bere m-as baga eu cu 1.6 stock dar numai daca fac rost de ceva benzina.... ca banii vin abia luni si n-as vrea sa raman pieton
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #42
                          Na bine, am sa bag benzina de 98 (sa-i ia naiba cu benzina lor, au scumpit-o din nou! aseara am vazut) si facem una. Fac una si cu Cristi si cu tine, asa ca sa iau bataie din mai multe parti, sa va arat bre ca nu mi-e frica de voi )

                          PS: ala cu Passatu' fie a pierdut startul fie a ratat vreo treapta...fie l-a turat pana la 2500-3000. Din cate stiu are in jur de 130 cp. Sa fim seriosi.
                          Last edited by Octavian; 9 November 2007, 11:43.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by csebalyn
                            tavi, dupa cum cristi zice singur, un 1.4 stock l-a facut o data, deci poate-l faci si tu de 2 ori si cu ocazia asta iti dai singur o bere
                            aloo!! domnu'! induceti lumea in eroare! doar mareom cu prestige-ul m-a facut pina acum!
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #44
                              pentru ca nu te-ai dat cu altii ! ))

                              Fear the BEAST!
                              Last edited by Cristi_Xp; 9 November 2007, 13:32.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #45
                                pai ce sa le fac daca le este frica de mine? uite inca unu:
                                Cristi_XP: io nu cre k ma dau
                                Cristi_XP: ca am suportii varza
                                CRiS: la biserica crezi
                                CRiS: tie frica de mine, stiu io
                                Cristi_XP: sa vezi ce fain pocneste cand ii dau din 3-2 pentru sprint
                                CRiS: nu te scuza
                                Cristi_XP: i m sorry ... i`am affraid off the beast

                                Pune toata conversatia daca tot dai paste !


                                Last edited by crististreulea; 9 November 2007, 13:40.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google