liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu intelege gresit ..Dar..Nu am zis yo ca loganu faca 2.4 bmw .....Am zis ca e masina care sa ii faca fata fara nici un fel de probleme
    :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

    Comment


    • Pai si eu ce am zis: Mai sus am aratat clar ca o masina de 75 poate face fata bine unui motor de 2.4 diesel ASPIRAT. ( chiar si de bmw e 30).

      Comment


      • Originally posted by teC MCD View Post
        Si din tot ce am citit pe forum, am tras si yo o concluzie....Gigi-kent nu stiu de unde iti vin tie toate cuvintele astea si razi asa de 1.4 atata timp cat nu stii ce am sub capota....Si daca vrei sa vezi cum 1.4 iti face 1.5 85CP vino in bucuresti si daca yo pierd la liniuta iti platesc drumu dus intors si iti mai dau si bani de buzunar
        Chiar vad ca ai curaj

        Comment


        • Probabil ca are vreo 90 cp sub capota...
          Eu cu dci 85 cp m-am pus (cu plecare lasnsata pe tr II), pe la 90-95 am rezistat in fata lui, cam atata, probabil ca-i mai tineam piept, da' nu stiu de ce imi dadea senzatia ca el nu se chinuie... ))

          Comment


          • Are...Asa a avut si la mioveni contra unui 1,6, desi il sfatuisem sa o lase balta

            Comment


            • Nu inteleg nimic din ce spui. Adica l-a facut pe ala de 1.6 ? Da, da???? ))

              Comment


              • ...NU, nu l-a facut...

                Comment


                • Aaa...Ma gandeam ca ar fi fost primul 1.4 care face real un 1.6 )) berlina desigur.
                  Eu la viteza am facut 1.6 dar MCV.

                  Comment


                  • @TWeetY: La mioveni aia nu s-a putut zice liniuta....Dar prima data l-am laut yo exact cu atat cat ma laut el a 2 doara....Jumatate de aripa........
                    :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                    Comment


                    • Hmmm...Cine a ajuns primul la finish?

                      Comment


                      • Originally posted by teC MCD View Post
                        De ce nu ai vede asta..? Pentru ca tu nu erai acolo sa vezi...........FICA poate sa confirme cum am stat cu ursulet din 83 motor 2.0...Si din tot ce am citit pe forum, am tras si yo o concluzie....Gigi-kent nu stiu de unde iti vin tie toate cuvintele astea si razi asa de 1.4 atata timp cat nu stii ce am sub capota....Si daca vrei sa vezi cum 1.4 iti face 1.5 85CP vino in bucuresti si daca yo pierd la liniuta iti platesc drumu dus intors si iti mai dau si bani de buzunar


                        hai sa ne facem ntelesi, nu rad de 1.4 ca nici eu nu am cine stie ce sub capota.Rad in schimb de acel 1.4 stock care face masini cu multi cai peste el.Daca tu il ai facut la motor si te poti tine cu altii nu inseamna ca toate 1.4 sunt la fel. Nu vezi ca pentru unii 1.4 e avion?Se lauda ca au facut masini tari dar soferii acelor masini nu au nici o treaba cu liniile.Ce rost are sa incepem sa ne laudam ca facem masini tari cand in realitate un sofer bun la volanul acelor masini ne mananca.
                        sigpic........restul e NoSpeedLimit

                        Comment


                        • Are dreptate gigi,si eu sa fiu intr-o masina cu cel putin 100cp ce rost ar avea sa ma pun cu un 1.4 cu doar 75cp?...Pur si simplu acei oameni care si-au luato de la un 1.4 8v nu si-au pus mintea cu ei ca nu avea rost.

                          Comment


                          • Cand e o treaba oragnizata .....Mai multi pustani da....U ai clio 16v, ala are logan 1.4,,, nu se da ala nu..? Intr-o concluzie ca sa stiti si voi noi cei din Logan Club bucresti....Ne mai intalnim seara sa tragem linii intre noicu alti....Asa ca numai zi tu supercar ca nu se ia lumea cu 1.4
                            :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                            Comment


                            • Singurul loc unde se vede asta e la linii,acolo nu se duc baieti numai de dragul de a se duce si daca se baga chiar forjaza masina si da tot ce mai bun.
                              sigpic........restul e NoSpeedLimit

                              Comment


                              • Ati ajuns sa comparati o masina din 2004 cu una din '84 (logan vs bmw ursulet) e meserias loganul, asa-i? ia comparati loganu cu un bmw 316 din 2004, mai e meserias?
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google