liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Bine ca nu te-ai luat cu un ferrari te-ai gandit mult cand te-ai luat cu un megane rs

    Comment


    • #77
      Incercarea moarte n-are. Poate a vrut sa vada unde se situeaza fata de Megane RS

      Comment


      • #78
        Desene animate!!!!! Spectacol!!! Parfum!!! ( ma refer la rs) ;)
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #79
          BMW-uri, Accenturi, Clio 16V alea alea...tec MCD aia stiau ca tu te pui cu ei? ))

          Ce e drept ca intr-un oras relativ aglomerat minusul de putere (7-10 cp sa spunem) se poate compensa prin nebunie si indemanare in a depasi prin toate locurile unde se poate ))
          Dar sa spui asa senin ca ai facut masinile astea...
          Last edited by Octavian; 29 August 2008, 08:30.

          Comment


          • #80
            Octv... Octav... MCD-ul trage bine de tot... De multe ori nebunia si indemanarea i-si are rostul ei si de cele mai multe ori i-si spune cuvantul... (ex. cu HYD-ul am batut un Golf 4 1,9TDI 100CP si un Passat 1,9TDI 130CP... M-am tras cu BFF-ul si cu FIC pe 400m si mi-au dat-o rau)... deci ?
            Last edited by GGI78; 29 August 2008, 08:38.

            Comment


            • #81
              Deci ce?
              Na lasa-l ca stiu cat de bine trage, are motor de 1.4 , d-asta am si eu )) (chiar remapat).
              Ai facut Passat de 130 cp ? Super tare, unde si in ce conditii (am facut si eu masina usoara de 94 cp cu barca mea, dar conditiile imi erau prielnice, eu singur, el cu mai trei handralai in masina, deci ~300 kg minim in plus, pana in Arad nu s-a apropiat de mine si la semafor il lasam in spate).

              Comment


              • #82
                Din semaforul cu Splaiul Uniri pana in semaforul cu Dudesti... Bucuresteni stiu strada cu pricina (Nerva Traian)... Conditi de trafic normal...
                Last edited by GGI78; 29 August 2008, 08:55.

                Comment


                • #83
                  Eu am zis ca m-am luat dar eu ii dadeam blana si el ''mergea la consum'', nu s-a sinchisit sa imi arate ce poate pana i-a dat inferioara si blana.
                  poti spune ca ai facut o masina mai tare daca si cel care o conduce are habar de linii si ii da.asa cu soferi care nu dau dupa masina e simplu sa zici ca ai facut.dati-mi mie o masina cu minim 120 cp si apoi vorbim daca e mai bun loganul.fiti realisti ca loganul nu e avion, fie el facut belea.

                  ps: nu era la ata ci asa pursi simplu la un semafor,pe calea bucuresti care stie in brasov.
                  Last edited by gigi-kent; 29 August 2008, 11:11.
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • #84
                    Cine e din pitesti si are logan cu motor de 1.4 il astept la liniuta....Eu am 1.5 dci stock;))

                    Comment


                    • #85
                      Pai si ce vrei sa demostrezi
                      Daca prinzi un priceput in liniute, logic ca n-ai nici o sansa.

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by gigi-kent View Post
                        Eu am zis ca m-am luat dar eu ii dadeam blana si el ''mergea la consum'', nu s-a sinchisit sa imi arate ce poate pana i-a dat inferioara si blana.
                        poti spune ca ai facut o masina mai tare daca si cel care o conduce are habar de linii si ii da.Asa cu soferi care nu dau dupa masina e simplu sa zici ca ai facut.Dati-mi mie o masina cu minim 120 cp si apoi vorbim daca e mai bun loganul.Fiti realisti ca loganul nu e avion, fie el facut belea.

                        ps: nu era la ata ci asa pursi simplu la un semafor,pe calea bucuresti care stie in brasov.
                        Poti sa fac cu 1.6 16v o masina de 120-130cai daca ai mai grea.

                        Comment


                        • #87
                          Bai, frate ce de logan by subaru avem pe-aici cum mai, sa faci bmw320i cu 1.4mpil? Aia ori nu stiau ca au pe unul in coada care vrea sa-i faca, ori nu stiu sa dea talpa la masina. 16v-ul are probleme in a se tine dupa un 318i obosit si 1.4 sa se ia cu 320i? 1.6mpi sa faca passat de 130CP? In vise, pe 100m, poate. Inca nu mi-am luat-o de la nici un 1.6, chiar si remapat, dar passatul de 130 de cai mi-a dat 1 masina pe 400m. Ce-i drept, in primii 200-250m eram in fata lui, dar pe-a 3-a si a 4-a mi-a aratat emblema de pe portbagaj...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Octavian___30 View Post
                            Pai si ce vrei sa demostrezi
                            Daca prinzi un priceput in liniute, logic ca n-ai nici o sansa.

                            pai atunci pot sa zic ca fac si ferari daca soferul merge numai in prima treapta. Si mie mi-ar placea sa fac cam tot ce-i pe drum dar cand ma uit sub capota vad doar niste amarati de magari ca aia nu sunt.Haideti sa lasam visele deoparte si sa gandim din prisma romanului cu masina luata pt consum si pt faptul ca e noua.

                            ps: cati dintre voi ati luat loganul cu gandul ca mergeti la liniute cu el?
                            sigpic........restul e NoSpeedLimit

                            Comment


                            • #89
                              Mie imi place ce citesc pe aici....Imi mai descretesc fruntea
                              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by csebalyn View Post
                                Bai, frate ce de logan by subaru avem pe-aici cum mai, sa faci bmw320i cu 1.4mpil? Aia ori nu stiau ca au pe unul in coada care vrea sa-i faca, ori nu stiu sa dea talpa la masina. 16v-ul are probleme in a se tine dupa un 318i obosit si 1.4 sa se ia cu 320i? 1.6mpi sa faca passat de 130CP? In vise, pe 100m, poate. Inca nu mi-am luat-o de la nici un 1.6, chiar si remapat, dar passatul de 130 de cai mi-a dat 1 masina pe 400m. Ce-i drept, in primii 200-250m eram in fata lui, dar pe-a 3-a si a 4-a mi-a aratat emblema de pe portbagaj...
                                Hai ca vin sa-ti arat si eu emblema de pe portbagaj

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google