liniute curse raliuri etc LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • grija mare la plecatu dupa loc
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • nu stiu ma nu mai zic nimic, sa vorbeasca rezultatele ,eu am si cauciucuri de iarna acum aluneca rau nu stiu de ce , ma asteptam ca mi s-a mai zis ca aluneca dar chiar asa sanie ... nu credeam

      @cristi xp : dumnezeu sa il ierte pe marele Pruteanu ca daca era aici si vedea cat de gresit vorbesti iti dadea ban pe loc , corect este : "grije mare la plecatu dupe loc" ok ? ))
      Last edited by pirvu_alex; 11 October 2010, 00:26.
      Interactive Design Lights & Sound <- click

      Comment


      • Moamaa ce papagal mare aveti voi cei de la capitala Ati umplut 3 pagini si nici o linie Iar va luati de filcor,oare cat mai rezista Razvan?
        Hai sa pun si eu un filmulet mai vechi din arhiva LCP cu o liniuta.1.4 (distrigaz ) vs 1.4(tunarit int.-ext. )...sau CIA vs MAU
        Last edited by viorelu; 11 October 2010, 06:12.

        Comment


        • aici discutam nu programam daca vrei sa programam hai sa ne vedem cu toti , inclusiv tu
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • viorelu e de pe la Pitesti daca n-ai observat. voi pune si eu cauciucele de iarna sa fim la fel sa nu ai handicam . oricum totul este 4fun la polizoare pana in 1.6, dar imi place..

            Comment


            • Care a fost care? Care a castigat pana la urma? Precizeaza pe culori te rog, ca mai mult nu se vede

              Comment


              • si de cand e problema ca e din pitesti ? lasa-ti cauciucurile de vara , n-are rost sa le pui , eu le-am pus ca se tocisera alea de vara prea mult si le-am aruncat
                Interactive Design Lights & Sound <- click

                Comment


                • pai oricum vine iarna

                  Comment


                  • @ alexpeed da spune le frate odata ca in butelia aia e NOS ce distrigaz ce gpl. NOS tata NOS
                    nu e corect sa induci lumea in eroare

                    Comment


                    • Trebuia sa ma dai tu de gol))), asa e.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • pun pariu ca merge umpluta cu O2 pur sub presiune nu lichid si pus un buton in bord care sa ii dea drumu in galeria de admisie (daca in galerie ai injectoarele de gaz) e mai tare ca NOS

                        Comment


                        • si acu vine Cezar si zice : reveniti la topic ?
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • Logan 1.4 vs solentza stock 2-0 cam 2masini
                            Logan 1.4 vs super nova resoftata si cu traseu schimbat 0-1 m-a luat cam cu o aripa.
                            Precizez ca aveam jantele pe 17 si tot felu de prostii prin portbagaj.Acu cu tablele posibil sa se mai schimbe lucrurile.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • hai gata ... astia cu 1.4 ca vine "tiganita" si va aliniaza pe toti ...

                              AlexSpeed ..inovam admisia ?

                              Comment


                              • Greu sa bati SuperNova.
                                In Arad e un baiat cu SuperNova (megacheala, cu o carca de km la bord, resoftata si doar un filtru sport) care bate fara drept de apel 1.6 mpi.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google